Instrukcja obsługi Mac OS x

15 października 2018 Mac, Opieka, programy, Szkolenia 0 Comments

Instrukcja obsługi Mac OS x

Producencka instrukcja obsługi Mac OS x jest niewątpliwym wsparciem. Lecz mogą wynikać pewne trudności w postaci odnalezienia w nowym systemie właściwych elementów, skrótów i prostowania popełnionych nieświadomie błędów. Samodzielna nauka obsługi Maca to więcej czasu i nerwów, choćby z powodu konieczności czytania tekstu i odnoszenia informacji do systemu. Dlatego w początkach z OS x przychodzimy Państwu z Mac POMOCĄ i zapraszamy na szkolenia.

Instrukcja obsługi Mac OS x - zakres szkoleniaInstrukcja obsługi Mac OS x

Oczywiście nasze kursy, Mac konsultacje o oraz serwis Mac i Apple nie kolidują z zaleceniami jakie zawiera instrukcja. Szkolenia uzupełniają zawartą w niej elementarną wiedzę.

Początkujących użytkowników uczymy podstaw obsługi Mac OS x. Wyjaśniamy też zawiłości jakie ma instrukcja obsługi Mac OS x. Nasze kursy pomogą unikać błędów podczas nauki i powtarzania ich w przyszłości.
Dla naszych pracowników, pasjonatów Apple, instrukcja obsługi Mac OS x nie ma tajemnic. Nasi konsultanci przygotują dla Państwa indywidualnie dobrany program szkolenia, dopasowany do wymagań i umiejętności. Ustalą najdogodniejszy termin i rozkład godzinowy oraz dobiorą instruktora. Instruktorzy wytłumaczą obsługę i nauczą wielu przydatnych umiejętności, których nie nauczy Państwa sama instrukcja obsługi Mac OS x.

Korzystając z doświadczenia w użytkowaniu urządzeń Apple jesteśmy w stanie zaproponować szkolenia również osobom o zaawansowanym poziomie. Wtedy możemy np. ukierunkować szkolenie na przyśpieszenie pracy, pokazać i pomóc dobrać najlepsze formy zabezpieczenia danych i ich synchronizacji.

Instrukcja obsługi Mac OS x - CZĘŚCI SZKOLENIA

I - najpierw zapoznajemy kursantów z Mac OS, jakie informacje zawiera instrukcja obsługi Mac OS x i opowiadamy o wykorzystaniu Maca i innych urządzeń Apple, podstawowej budowie i funkcjach systemu.
II - to zastosowania specyficzne dla kursantów. Praktyczne ćwiczenia i dostosowywanie Mac do użytkownika.

 

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych i online. Jesteśmy elastyczni terminowo, szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub online.

Polecamy nasze inne kursy:

Kontakt:

Grzegorz Sobótka

603377273

g.sobotka@grandkom.pl

Facebook