Jak używać Mac OS?

Jak używać Mac OS

Kupiłeś Maca? Dali Ci nowy komputer w pracy? Apple? Zastanawiasz się jak używać Mac OS?

My podpowiemy, nauczymy, wyszkolimy. Od tego jesteśmy! Przeprowadzamy zajęcia w siedzibie klientów lub w naszej Warszawskiej lokalizacji. Oferujemy elastyczność w dostosowywaniu terminów. Dopasowujemy poziom i program do potrzeb i umiejętności osób szkolony. Zapewniamy profesjonalne podejście i sympatyczną atmosferę zajęć. Nawet wprawieni użytkownicy Mac korzystają z naszych kursów poznając w ten sposób triki i porady.

Komputery Apple są komputerami o dużych możliwościach, bardzo wydajnych, jednak ich system operacyjny różni się od innych. Często jest to problemem powodującym stres nowych użytkowników. Zalecamy przeprowadzić takie szkolenie przed zakupem komputerów. Dzięki temu przy okazji szkolenia można zobaczyć różne typy komputerów Mac i dobrać odpowiedni do potrzeb.  W razie konieczności jesteśmy w stanie zapewnić MacBooki na potrzeby szkoleń.

Jak używać Mac OS? – FORMA KURSÓWJak używać Mac OS?

  • WARSZTATY - efektywne, skuteczne i w miłej atmosferze. Krótkie wykłady i serie ćwiczeń rozwijające umiejętności, wprowadzające w tajniki obsługi Maca i dające wiedzę jak rozwiązać problemy. Każdy użytkownik posiada Mac’a na którym może powtarzać czynności wykonywane przez instruktora.
  • PORADY ONLINE - szybkie, krótkie i skuteczne. Jesteśmy dostępni również na odległość. Odpowiadamy napytania, pomagamy rozwiązać problemy niewymagające dostarczenia nam komputera, pokazujemy jak wykonać daną czynność łącząc się zdalnie z Państwa komputerem,
  • SZKOLENIA - .najbardziej popularna forma nauki systemu operacyjnego Mac. Szkoleniowcy z bogatym doświadczeniem zarówno w pracy z urządzeniami Apple, jak i w przeprowadzaniu szkoleń o różnej tematyce. Dostosujemy poziom i program do twoich umiejętności i potrzeb.

Szkolenia przeprowadzamy w małych grupach lub indywidualnie. Materiał przygotowany na szkolenia może być modyfikowany również na bieżąco podczas szkolenia.

Obsługa Mac OS – SZKOLENIA

I - wykład - przedstawiamy system Mac OS i opowiadamy użytkowaniu. Przydatna część wszystkim nowym użytkownikom, gdyż pokazuje gdzie można znaleźć rozwiązania znane z innych systemów operacyjnych.

II - ćwiczenia połączone z wykładem- koncentrujemy się na zastosowaniach dobranych dla danej grupy uczestników szkolenia. Przed szkoleniem zadajemy kilka pytań, aby uzyskać zarys do czego będą używane Mac.

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych i online. Jesteśmy elastyczni terminowo – szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.


Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub online.

Polecamy nasze inne kursy:

KONTAKT:


Grzegorz Sobótka

603377273

g.sobotka@grandkom.pl

Facebook