Jak używać Macbook?

28 listopada 2017 Uncategorized 0 Comments

Jak używać Macbook?

Przede wszystkim efektywnie! A tego nauczymy Was na naszych kursach, warsztatach i szkoleniach "jak używać Macbook?", na które serdecznie zapraszamy.

Macbook jest urządzeniem dającym wiele możliwości, ale też wymagającym wiedzy i biegłości użytkownika. Dodatkowe urządzenia w połączeniu z Mac potrafią znacznie podnieść wygodę pracy. Główną zaletą komputerów Mac jest ich stabilność. Mniejsza awaryjność przekłada się na oszczędności finansowe. Szkolimy na różnych komputerach Mac: MacBook, MacBook Pro oraz MacBook Air. Kursanci mogą sprawdzić różne urządzenia i zdecydować, na których chcą pracować. Szkolimy też na sprzęcie kursantów lub zleceniodawców. Wiele zmian dotyczących dostosowywania ustawień Mac OS zostanie od razu wprowadzonych do urządzeń osób szkolonych. Często w czasie kursu są rozwiązywane początkowe problemy z działaniem komputerów. Możemy w czasie szkolenia omówić i przeprowadzić synchronizację iPhone, iPad lub Apple Watch.

Z Macbook pierwsze kroki mogą być skomplikowane, ze względu na istotne różnice zarówno w sprzęcie, jaki w systemie Apple. Mac dla początkujących nie jest taki oczywisty. W niektórych przypadkach nie ma nawet prawego klawisza myszy. Po dodatkowych wskazówkach zauważyć można przewagi Mac OS nad Windows.

Specjalizujemy się w Mac’ach, a nasi szkoleniowcy i Mac konsultanci sami używają sprzętu Apple. Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem w usługach informatycznych , konsultacjach i prowadzeniu kursów. Nasi Mac konsultanci są rzetelnymi i kulturalnymi specjalistami. Mac konsultanci pomagają dużym korporacjom, kancelariom, małym firmom, również prywatnym użytkownikom. Dysponujemy konsultantami również w weekendy i popołudniami.

RODZAJE USŁUG z zakresu szkoleń "jak używać Macbook?":

  1. doraźna,
  2. pełne kursy,
  3. stała umowa informatyczna,
  4. czynności jednorazowe,
  5. warsztaty i kursy z zakresu obsługi Mac, urządzeń Apple i iOS, oraz najpopularniejszych programów, np. Excel, Photoshop itp.

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych i online. Jesteśmy elastyczni terminów, szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.


Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub online.

Polecamy nasze inne kursy:

KONTAKT:


Grzegorz Sobótka

603377273

g.sobotka@grandkom.pl

Facebook