Kurs obsługi Mac

Kurs obsługi Mac

Kurs obsługi Mac przeznaczony jest dla użytkowników komputerów Macintosh na każdym poziomie zaawansowania. Nauka obsługi Maca to dla nowych użytkowników problem już na starcie, z rozpoczęciem pracy. Wynika głównie z odmiennej organizacji systemu. Również doświadczony użytkownik nie raz napotyka trudności. Dlatego zapraszamy do uczestnictwa w naszych kursach. Nie mniej system i sprzęt Apple jest bardzo wydajny i daje wiele satysfakcji z pracy. Uczymy obsługi Mac i innych urządzeń Apple, obsługi programów i urządzeń.

Zapraszamy na kurs obsługi Mac i innych urządzeń Apple.

Pokazujemy jak wygodnie korzystać z innych urządzeń firmy z Cupertino. Jeśli użytkownik posiada iPada pokażemy jak wykorzystać go jako dodatkowy monitor, odbierać SMSy i połączenia na Mac lub zsynchronizować pozostałe urządzenia, np. Apple Watch. Wszystkie urządzenia Apple współpracują z nowymi wersjami iMac, MacBook, MacBook Pro, MacBook Air czy Mac mini.
Początkującym użytkownikom oferujemy naukę krok po kroku i wiele przydatnych informacji i ćwiczeń. Wdrożymy w środowisko Mac w sposób ciekawy, zrozumiały i przyjazny.
Dla zaawansowanych użytkowników proponujemy ugruntowanie wiedzy o funkcjach podstawowych. Następnie przedstawienie funkcji zaawansowanych, jak np. podstawy automatyzacji pracy, dbałość o bezpieczeństwo danych, skróty klawiaturowe, zasady przyśpieszyć i lepiej zorganizować codzienną pracę wykonywaną przez osoby szkolone i sprawić, aby była łatwiejsza i efektywniejsza.

Aby dostosować szkolenie najpierw ustalamy wymagania, umiejętności i aktualną wiedzę kursanta na rozmowie.

Kurs obsługi MacPODSTAWOWE INFORMACJE

– kurs obsługi Mac

  • Szkolimy w naszym warszawskim biurze, lub w siedzibach klientów. Możemy przeprowadzić szkolenie w domu kursanta online lub we wcześniej ustalonej lokalizacji, np. sali konferencyjnej. Kursy przeprowadzamy w stolicy oraz innych miastach Polski jak Kraków, Wrocław, Radom, czy Łódź.
  • Szkolimy doraźnie, lub w dłuższych cyklach, rozłożonych na kilka dni. Również popołudniami i weekendowo.
  • Zajęcia organizowane są dla różnej liczebności grup, oraz dla kursantów indywidualnych.
  • Zależnie od powyższych uwarunkowań korzystamy z pełnych programów szkoleń lub koncentrujemy się na konkretnych zagadnieniach interesujących kursantów.

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych i online. Jesteśmy elastyczni terminowo, szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.


Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub online.

Polecamy nasze inne kursy:

KONTAKT:


Grzegorz Sobótka

603377273

g.sobotka@grandkom.pl

Facebook