Nauka Obsługi Maca

Nauka Obsługi Maca

Nauka obsługi Maca

Kurs Nauka obsługi Maca przewidziane zostały dla nowych oraz doświadczonych użytkowników komputerów Mac. Dla wielu nowych użytkowników pierwszy krok związany z opanowaniem nowego komputera. Jeśli nie posiadasz kogoś kto wyjaśni Ci o co chodzi w Twoim nowym komputerze to zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Nauka obsługi Maca - nie tylko Mac. 

Nasze szkolenia przeprowadzamy również z innych programów czy sprzętów. Szkolimy z obsługi programów biurowych Pages lub Nubers oraz Keynote. Nasi specjaliści przeszkolą również z programów Ms Excel, Word czy Power Point. Dodatkowo dysponujemy doskonałymi grafikami szkolącymi również z Photoshopa, Corela, AutoCada czy innych programów graficznych. Przeprowadzamy również konsultacje z wymienionych programów. Możemy więc spotkać się na kilka godzin i pomóc w rozwiązaniu palących problemów.

Nauka obsługi Maca i współpracy z iPhone, iPad oraz Apple Watch. 

W czasie naszych szkoleń pokazujemy jak wygodnie wykorzystywać fakt posiadania innych urządzeń zaprojektowanych przez firmę z Cupertino. Jeśli użytkownik posiada iPada możemy pokazać jak wykorzystać go jako dodatkowy monitor dla Maca. Jak np. wysyłać lub odbierać smsy i połączenia telefoniczne na Mac lub jak wyłączyć te funkcje. Jak wykorzystać Apple Watch do odblokowania Maca (wbrew wstępnemu odczuciu jest to bardzo bezpieczna funkcja). Wszystkie te urządzenia współpracują z odpowiednio nowymi wersjami komputerów Apple: iMac, MacBook, MacBook Pro, MacBook Air czy Mac mini.

Nauka obsługi Maca i jego funkcji zaawansowanych. 

Dla doświadczonych użytkowników przewidzieliśmy podsumowanie funkcji podstawowych pozwalające ugruntować wiedzę na temat systemu (opcjonalnie) oraz przedstawienie funkcji zaawansowanych. W tym wykorzystanie najlepszych skrótów klawiaturowych. Podstawy automatyzacji pracy. Dbanie o bezpieczeństwo danych. Zabezpieczenie dostępu do haseł oraz wygodne ich wprowadzanie. Najczęściej przeprowadzamy, krótką rozmowę na temat sposobu wykorzystania komputerów w pracy przez osoby, które mają być przeszkolone i na tej podstawie przygotowujemy program szkolenia. Staramy się przyśpieszyć codzienną pracę wykonywaną przez osoby szkolone i sprawić aby była łatwiejsza.

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych i online. Jesteśmy elastyczni terminowo – szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub online.

Polecamy nasze inne kursy:

KONTAKT:


Grzegorz Sobótka

603377273

g.sobotka@grandkom.pl

Facebook