Początki z Macbookiem

Początki z Macbookiem

Jak wyglądają początki z Macbookiem? Oj, różnie... My to wiemy doskonale. Z samodzielnych doświadczeń naszych kursantów i też z poczynań naszych instruktorów oraz serwisantów. Apple to różnego przeznaczenia sprzęt elektroniczny. Również komputery osobiste. Typowe Macbooki, Pro, Air i klasyczni prekursorzy iMac'i. Macbooki pracują na systemach Apple, czyli Mac OS.  Są intuicyjne w obsłudze, lecz różnią się istotnie od systemu Win. Początki z Macbookiem to wiele funkcji i współpraca z pozostałymi urządzeniami Apple i innych marek. Ale jak używać Macbooka i Mac OS? Nie musicie Państwo wszystkiego wiedzieć. Od tego jesteśmy my. I nauczymy wszystkiego, co trzeba, oszczędzając Państwa cenny czas i bezcenne nerwy.

Pierwszy raz przed Macbookiem - jak, gdzie, i kiedy?

Kursy całościowe z urządzeń Apple i systemu Mac:

Instrukcja obsługi Macbook Air

Początki z Macbookiem - Kursy z konkretnych modeli:

Początki z Macbookiem - sprzęt, zakres, forma.

Szkolimy z obsługi wszystkich modeli Macbook. Zapewniamy sprzęt, choć zalecamy przyniesienie z własnego Maca. Pozwoli to dostosować urządzenie do indywidualnych wymagań w trakcie kursu. Pomożemy skonfigurować urządzenia Apple, drukarki, dyski i inne.

Szkolimy indywidualnych użytkowników, ale też różnej liczebności grupy. Dla dużych grup proponujemy wykłady z ciekawymi przykładami. Szkolimy doraźnie, lub w programach kilkudniowych. Również popołudniami i weekendowo.
W czasie szkolenia pokazujemy podstawy systemu Mac OS i elementy, które różnią go od innych systemów. Zaczynamy od najważniejszych, jak dock, biurko czy finder. Dalej omawiamy mniej widoczne elementy. Natomiast w ostatniej części pokazujemy informacje szczególnie ważne dla danego kursanta.

 

POZIOMY

  • Początkujący -nauka krok po kroku, przydatne informacje i ćwiczenia. Wdrożenie w środowisko Mac.
  • Zaawansowany - ugruntowanie wiedzy podstawowej. Przedstawienie funkcji zaawansowanych i tricków Mac, automatyzacja i optymalizacja pracy, bezpieczeństwo danych i organizacja pracy.

 Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych i online. Jesteśmy elastyczni terminowo - szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub online.

Polecamy nasze inne kursy:

KONTAKTY:

Grzegorz Sobótka

603377273

g.sobotka@grandkom.pl

Facebook