Macbook Air pierwsze kroki

Macbook Air pierwsze kroki

Apple MacBook to lekka konstrukcja i świetne parametry. Wygoda i wydajność. Zamiast tradycyjnego dysku ma pamięć flash - działa szybciej i stabilniej. Wyposażony w wysokiej jakości grafikę i procesor Intel Core V generacji, dzięki czemu nie obciąża systemu. Oferuje użytkownikowi żywe kolory, panoramiczny ekran, lepszą reakcję na polecenia, pracę bez zbędnych obaw o utratę danych, czy zawieszenie systemu. Sam Macbook jest przyjemnie i praktycznie mobilny. Ale czy wiesz jak z niego najefektywniej korzystać? Jak samodzielnie postawić z Macbook Air pierwsze kroki? Jak używać Mac OS?

Macbook Air pierwsze kroki

Pierwsze kroki z Macbook Air to głównie konfiguracja i dostosowanie do własnych potrzeb, poznanie podstawowych funkcji i zyskanie elementarnej płynności w działaniu. Należy podłączyć podstawowe urządzenia i przenieść dane. Samodzielne opanowanie przynajmniej podstaw pochłonie sporo czasu i wysiłku. Dlatego proponujemy Państwu nasze kursy "Macbook Air pierwsze kroki". Prowadzimy je również online. Skonfigurujemy urządzenia, nauczymy jak usprawnić pracę i poprowadzimy przez naukę obsługi Mac OS i połączeń VPN Mac. Po kursie służymy Państwu konsultacjami, pomocą online i opieką informatyczną. Nauka obsługi Maca dla nowych użytkowników nie ma dla nas tajemnic!

Macbook Air pierwsze kroki - dlaczego z nami?

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu szkoleń i serwisie pogwarancyjnym Apple. Nasi pracowni są rzetelni, życzliwi i punktualni. Oferujemy pomoc doraźną, jak również stałą opiekę informatyczną. Naszym atutem jest fakt, że nasi szkoleniowcy to pasjonaci urządzeń Apple. Znają je świetnie i chętnie na nich pracują. Sami zgłębiali ich tajniki i wiedzą jak skutecznie przekazać wiedzę użytkownikowi. To pozwala uniknąć najczęstszych błędów i osiągnąć lepsze efekty.

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych i online. Jesteśmy elastyczni terminów, szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu szkoleń i serwisie pogwarancyjnym Apple. Nasi pracowni są rzetelni, życzliwi i punktualni. Oferujemy pomoc doraźną, jak również stałą opiekę informatyczną. Naszym atutem jest fakt, że nasi szkoleniowcy to pasjonaci urządzeń Apple. Znają je świetnie i chętnie na nich pracują. Sami zgłębiali ich tajniki i wiedzą jak skutecznie przekazać wiedzę użytkownikowi. To pozwala uniknąć najczęstszych błędów i osiągnąć lepsze efekty.

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych i online. Jesteśmy elastyczni terminowo, szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub online.

Polecamy nasze inne kursy:

KONTAKT:


Grzegorz Sobótka

603377273

g.sobotka@grandkom.pl

Facebook