You are currently viewing Obsługa programów Apple – szkolenie z obsługi Apple

Obsługa programów Apple – szkolenie z obsługi Apple

Obsługa programów Apple - szkolenie z obsługi Apple

Obsługa programów Apple - szkolenie z obsługi Apple dla nowych lub doświadczonych użytkowników. Polecamy komputery Mac wszystkim, którzy mają dość problemów powodowanych przez inne systemy operacyjne. Nasze szkolenia pozwolą szybko przesiąść się na nowy system i zacząć wykorzystywać jego zalety.

Forma szkolenia.

Szkolenia Mac OS przeprowadzamy w naszej siedzibie lub u naszych klientów. Zalecamy szkolenia w małych grupach lub w formie indywidualnych spotkań. Standardowe szkolenie dla nowego użytkownika zajmuje 3 godziny. Wygodzimy z założenia że użytkownik miał wcześniej kontakt z systemem Windows. Szkolenie koncentruje się na różnicach między tymi dwoma systemami oraz na sposobach na najbardziej wydajne wykorzystywanie systemu Mac OS. Dla osób bardziej zaawansowanych przygotowujemy program szkolenia przystosowany do ich rodzaju pracy oraz problemów, z którymi się mierzą na co dzień.

Sprzęt wykorzystywany w czasie szkoleń. 

Szkolenia przeprowadzamy na różnych komputerach MacBook. Szkolimy na MacBook, MacBook Pro oraz MacBook Air. Nie używamy do szkoleń iMaców gdyż ze względu na swoje znaczne rozmiary nie są bardzo mobilne. Dzięki zastosowaniu różnych komputerów w czasie szkolenia użytkownicy mogą sprawdzić różne maszyny i upewnić się, na których z nich chcą pracować. Oczywiście możemy przeprowadzić szkolenie na sprzęcie należącym do osób szkolonych. Jest to lepsze rozwiązanie gdyż wiele zmian dotyczących dostosowywania ustawień Mac OS zostanie od razu wprowadzonych w Mac'ach osób szkolonych. Często w czasie szkolenia są rozwiązywane początkowe problemy z działaniem komputerów Mac. Możemy w czasie szkolenia omówić i przeprowadzić synchronizację iPhone, iPad lub Apple Watch. Te dodatkowe urządzenia w połączeniu z Mac potrafią znacznie podnieść wygodę pracy.

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych i online. Jesteśmy elastyczni terminowo – szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub kursy online.

Polecamy nasze inne kursy:

KONTAKT:


Grzegorz Sobótka

603377273

g.sobotka@grandkom.pl

Facebook

Dodaj komentarz