5 Przydatnych aplikacji ułatwiających pracę na Macu

Chciałbyś robić na swoim Macu więcej niż dotychczas? Poszukujesz nowych możliwości rozwoju swojego Maca? W tym artykule przedstawimy 5 przydatnych aplikacji ułatwiających pracę na Twoim Macu.

Franz

Chciałbyś aby Twoje narzędzia komunikacji były bardziej przejrzyste? Aplikacja Franz jest do tego wprost stworzona. Utrzymuje ona inne popularne środki łączności w jednym miejscu w zorganizowany przez ciebie sposób. Aplikacja zdecydowanie ułatwi Ci lepsze zorganizowanie swojej pracy.

DropBox

Brakuje ci miejsca na dysku wewnętrznym. Na szczęście jest jeszcze wiele rozwiązań pozwalających rozwiązać ten problem. Swoje dane możesz przechowywać w chmurach internetowych. Popularną chmurą na Macach jest Dropbox. Wystarczy założyć darmowe konto aby mieć  możliwość korzystania z chmury która sama będzie się synchronizować z twoim komputerem.

Jak obsługiwać macbook

The Unarchiever

Jest to najprostszy sposób na rozpakowywanie plików .zip oraz .RAR. Aplikacja jest bardzo prosta w obsłudze. Gdy tylko odbierzemy skompresowany plik wystarczy kliknąć na niego prawym przyciskiem myszy i wybrać naszą aplikację.

Hocus Focus

Chciałbyś utrzymać na swoim pulpicie jak największy porządek? Idealną aplikacją dla ciebie będzie Hocus Focus. Aplikacja ta będzie chować nieużywane aktualnie aplikacje. Do każdej aplikacji można ustawić oddzielny czas po jakim aplikacja zostanie ukryta.

macbook dla początkujących

Caffeine

Program który uniemożliwia Twojemu Macowi przejście w tryb uśpienia co może być krytyczne w niektórych sytuacjach. Podczas oglądania długich filmów lub prezentacji Twój Mac już nigdy nie wyłączy się w najmniej oczekiwanym momencie.

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych i online. Jesteśmy elastyczni terminowo, szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub online.

Polecamy nasze inne kursy:

Kontakt:

Grzegorz Sobótka

603377273

g.sobotka@grandkom.pl

Facebook