fbpx

Blog

Jak używać Mac OS

Jak używać Mac OS? Mac rośnie w siłę na rynku, to nie ulega wątpliwości. Chociaż można się zgodzić, zę niektóre z pomysłów tej korporacji są.

Macbook air pierwsze kroki

Macbook air pierwsze kroki Pośród różnych urządzeń od Apple nieustannie rosnącą popularnością cieszą się komputery osobiste. Marka proponuje użytkownikom kilka modeli istotnie zróżnicowanych i naprawdę.

Informatyk Mac

Informatyk Mac Firma informatyczna na rynku jest niejedna. Są oczywiście usługi typowe, wchodzące jednocześnie w podstawowy zakres opieki informatycznej, takie jak inwentaryzacja sprzętu, czy konfiguracja.

Opieka informatyczna Mac

Nasza opieka informatyczna Mac skierowana jest do firm oraz klientów indywidualnych. Świadczymy usługi na podstawie stałych umów o współpracę i opiekę informatyczną, jak również doraźny serwis i.

Mac szkolenia online

Mac szkolenia online Pośród różnych urządzeń od Apple nieustannie rosnącą popularnością cieszą się komputery osobiste. Marka proponuje użytkownikom kilka modeli istotnie zróżnicowanych i naprawdę nieźle.

Paskudztwo na Mac

Paskudztwo na Mac Dziwne – to przede wszystkim. Albo ciekawy żart, bazujący na ludzkiej bojaźni tego co nieznane i galopującej wyobraźni, albo… faktycznie jakaś paskudztwo.

M1 lepszy od Intela?

M1 lepszy od Intela? Apple zdążył przyzwyczaić użytkowników i nie tylko, do odważnych zagrań i bardzo dobrego wyczucia rynku. Rynku, który Apple nota bene sam.

Szkolenie Mac OS x

Szkolenie Mac OS x Urządzenia Apple pracują na autorskich systemach Apple. Systemy operacyjne od giganta z Cupertino różnią się nieco od Windowsa. Apple proponuje użytkownikom.

Mac szkolenia

Mac szkolenia Systemy Windowsa są już leciwe, a co za tym idzie wypracowały sobie bardzo dużo na rynku. Natomiast systemy Mac były kojarzone z prestiżową.

Akademia Maca

Akademia maca Aż chce się sparafrazować, że nie taki Mac straszny jak go malują. Oczywiście z punktu widzenia użytkownika rozpoczynającego korzystanie z maszyn Aplle, to.

Kurs Premiere

Pośród różnych urządzeń od Apple nieustannie rosnącą popularnością cieszą się komputery osobiste. Marka proponuje użytkownikom kilka modeli istotnie zróżnicowanych i naprawdę nieźle dopasowanych do potrzeb.

Jak obsługiwać macbook?

Jak obsługiwać macbook? Jeśli zaczynasz pracę z komputerem osobistym macbook, lub potrzebujesz poszerzyć wiedzę zapraszamy do lektury niniejszego artykułu. Przybliżymy w nim kilka przydatnych podstawowych.

Obsluga Macbooka Pro

Obsluga Macbooka Pro Wszystkie urządzenia od Apple wyposażone są w producencki system Mac OS, jednak w różnych wariantach, zależnie od rodzaju urządzenia. Od Mac OS.

Początki z macbookiem

Początki z macbookiem Przez początki z macbookiem przechodzi każdy użytkownik, rozpoczynający pracę na tej maszynie, jak również przesiadający się z Windowsa. Kto ma łatwiej? Trudno.

Obsługa Macbook Air

Obsługa Macbook Air Macbooki co do zasady są komputerami stabilnymi i wydajnymi, szczególnie jeśli zamierzamy pracować z multimediami. Mają oczywiście swoją specyfikę obsługi,która może zaskoczy,.

Antywirus dla MacBooka

Antywirus dla MacBooka Jeszcze niedawno głównym celem twórców złośliwego oprogramowania i wszelkiej maści hakerów były komputery osobiste z systemem operacyjnym Windows na pokładzie. Od różnorodności.

Obsluga Mac Air

Macbook Air jest to niewątpliwie wydajna i stabilna maszyna z możliwością synchronizacji z innymi urządzeniami Apple i podłączeniem urządzeń peryferyjnych. Ale czy wiesz jak je.