5 przydatnych urządzeń dla Twojego MacBooka

W tym artykule przedstawimy 5 przydatnych urządzeń do Twojego MacBooka które zdecydowanie ułatwią nam pracę na naszym urządzeniu a także zmyślne rozwiązania które na pewno się nam przydadzą podczas pracy.

Myszka Bezprzewodowa

Zarówno w domu, w pracy jak i w miejscach publicznych zdecydowanie łatwiej będzie nam łatwiej operować myszką niż wbudowanym touchpadem. Mysz jest znacznie bardziej efektywna a wybierając myszkę bezprzewodową pozbywamy się problemu zajmowania portu USB oraz plączącego się kabla.

Przenośny dysk

Jeżeli nie chcesz trzymać swoich prywatnych danych na chmurze internetowej lub nie chcesz wymieniać dysku w swoim urządzeniu wystarczy zakupić dodatkowy dysk który w razie potrzebny możemy zawsze zabrać ze sobą. Dysk taki wystarczy podpiąć do urządzenia aby móc przechowywać na nim swoje dane które zwyczajnie już się nie mieszczą na naszym urządzeniu.

freelancer-606762_960_720

HUB USB

Brakuje Ci dodatkowych portów USB w twoim urządzeniu do których mógłbys podpiąć potrzebne urządzenia? Rozwiązaniem jest HUB USB. Jest to urządzenie które zwyczajnie powiększa pulę naszych dostępnych portów USB. Dzięki niemu będziemy w stanie podpiąć więcej urządzeń na USB lub przykładowo naładować nasz telefon.

Adapter do ładowarki

Jeżeli korzystasz z MacBooka masz możliwość zaoszczędzić miejsce zajmowane przez twoje inne urządzenia gdy je podłączasz do ładowania. Dla ładowarek MacBooka są dostępne specjalne adaptery umożliwiające nam podpięcie np. naszego telefonu poprzez USB. Zaoszczędzimy tym sposobem miejsce dla urządzeń których nie da się podłączyć przez USB a które wymagają bezpośredniego podłączenia do kontaktu.

computer-accessories-1841254_960_720

Przejściówka USB-C – HDMI

Chcesz podłączyć swoje urządzenie do zewnętrznego monitora lub telewizora? Wystarczy zakupić małą przejściówkę za podpiąć ją do MacBooka i kablem HDMI do telewizora lub innego urządzenia. Teraz możemy wyświetlać to co robimy na naszym urządzeniu na większym ekranie tak aby inne osoby mogły obserwować nasze działania.

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych i online. Jesteśmy elastyczni terminowo, szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub online.

Polecamy nasze inne kursy:

Kontakt:

Grzegorz Sobótka

603377273

g.sobotka@grandkom.pl

Facebook