You are currently viewing Apple pomoc techniczna

Apple pomoc techniczna

Apple pomoc techniczna

Apple pomoc techniczna to usługa skierowana do firm korzystających w swojej pracy z produktów firmy Apple. Jesteśmy firmą entuzjastów produktów firmy Apple i posiadamy wieloletnie doświadczenie w rozwiązywaniu wszelkich problemów związanych z ich działaniem. Nasza Apple pomoc techniczna obejmuje komputery, telefony i tablety firmy Apple. Apple pomoc techniczna obejmuje:

- iPhone support
- iPad support
- Mac support
- iMac support
- MacBook support
- MacBook Pro support
- Mac Pro support
- Mac Server support
- Mac mini support

Apple pomoc techniczna - Miejsce:

Pomoc techniczną Apple świadczymy dla małych i średnich firm oraz dla klientów indywidualnych. Obejmuje ona Warszawę i jej okolice.

Apple pomoc techniczna - Czas naprawy:

Celem naprawy jest dla nas jednym z najważniejszych czynników. Rozumiemy że sprzęt, który nie pracuje powoduje duże problemy a często straty u naszych klientów.

Apple pomoc techniczna - Zakres:

Zakres naszej pomocy technicznej apple: Swoją pomocą techniczną obejmujemy nie tylko produkty firmy Apple. Dbamy o sprawne działanie komputerów posiadających zainstalowane systemy Windows oraz te korzystające z otwartego oprogramowania Linux. Tworzymy i optymalizujemy sieci przewodowe i bezprzewodowe. Zabezpieczamy dane przed ich utratą. Dzięki usłudze backupowania danych zapewniamy możliwość przywrócenia danych z komputera, który został skradziony lub zniszczony. Dzięki naszemu doświadczeniu jesteśmy w stanie nie tylko rozwiązać problemy, z którymi borykają się firmy korzystające z komputerów Apple ale też przewidzieć te, które mogą się pojawić w przyszłości i zapobiec im.

Pomoc dla informatyków. 

Apple pomoc techniczna to również wsparcie dla informatyków zatrudnionych w firmach naszych klientów. Pomagamy w rozwiązywaniu problemów związanych z pracą w środowisku OS X oraz szkolimy w jego obsłudze.

Dobór sprzętu

Apple to nasza specjalność: Jesteśmy w stanie pomóc w doborze sprzętu do Państwa potrzeb. Dzięki temu nie będą Państwo przepłacać oraz uzyskają sprzęt najwyższej jakości. Pomagamy w doborze komputerów apple, komputerów innych firm, sprzętu sieciowego oraz urządzeń peryferyjnych (ksero, skanery, drukarki).

Cel

Celem naszej pomocy technicznej jest płynna praca Państwa firmy. W razie potrzeby jesteśmy w stanie pracować po godzinach pracy Państwa firmy lub w weekendy.

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych i online. Jesteśmy elastyczni terminowo – szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub kursy online.

Polecamy nasze inne kursy:

KONTAKT:


Grzegorz Sobótka

603377273

g.sobotka@grandkom.pl

Facebook

Dodaj komentarz