Akademia maca

Aż chce się sparafrazować, że nie taki Mac straszny jak go malują. Oczywiście z punktu widzenia użytkownika rozpoczynającego korzystanie z maszyn Aplle, to wcale nie musi być takie oczywiste. Zależnie od tego czy przesiadamy się z Windowsa, w którym pracowaliśmy i bawiliśmy się do tej pory, czy też od razu MacOSx jest pierwszym systemem z jakim mamy do czynienia to reakcje są mniej lub bardziej nerwowe na nowy system. Użytkownicy Windowsa mają już pewne przyzwyczajenia i wpojoną konkretną automatyczność działań. Natomiast nowi użytkownicy, bez doświadczenia z systemami operacyjnymi mogą zagubić się w gąszczu nowych informacji. Nie mniej MacOS stwarza wrażenie systemu intuicyjnego. Aby się go nauczyć i zweryfikować tę opinię zapraszamy do nas. Nasza Akademia Maca czeka na Was z otwartymi drzwiami.

Czego uczy Akademia Maca?

Pośród różnych urządzeń od Apple nieustannie rosnącą popularnością cieszą się komputery osobiste. Marka proponuje użytkownikom kilka modeli istotnie zróżnicowanych i naprawdę nieźle dopasowanych do potrzeb użytkowników. Od Apple MINI po Macbooki Pro i Air. Wszystkie wyposażone są w autorski system Mac OS. Warto najpierw poznać nieco teorii, dlatego że podejście do Mac OS istotnie różni się od Windowsa. W takiej sytuacji z pomocą przychodzi Akademia Maca.

Gdy zaczyna się pracę z nowym komputerem lub nawet przesiada na używany sprzęt zdarzają się sytuacje łatwiejsze i trudniejsze. Zdecydowanie efektywniej jest poznawać system i urządzenie pod okiem profesjonalnego szkoleniowca. Warto zaznaczyć, że kwestia jak obsługiwać Macbooka i pozostałe urządzenia Apple to nie tylko poznanie samego Mac OS. TO również jego personalizacja i bezpieczeństwo, zarówno fizyczne sprzętu, jak i bezpieczeństwo danych. Należy również zaopatrzyć się w odpowiedniego antywirusa dla Macbooka.

Co jeszcze oferuje nasza Akademia Maca?

Jak używać Macbook Air
  • Po pierwsze konfiguracja, a w przypadku sprzętu odziedziczonego po poprzednim użytkowniku - reinstalacja lub aktualizacja oprogramowania
  • Sprzątanie- wyrzucenie pozostałości, zbędnych plików oraz odinstalowanie niepotrzebnych aplikacji.
  • Po drugie personalizacja - czyli dopasowanie komputera do swoich potrzeb i upodobań. Wiadomo, zę przyjemniejsza praca jest wydajniejsza i nie męczy użytkownika w tak dużym stopniu.
  • Backup - czyli wykonanie kopii zapasowej systemu i danych, najczęściej wykonywane za pomocą Apllowskiego Time Machine.

Dla naszych pracowników, pasjonatów Apple tajniki obsługi systemów operacyjnych od Apple są zarówno pasją jak i "chlebem powszednim". Pracujemy na nich codziennie, jak również na komputerach z systemami Windows. WIelu z nas używa właśnie omawianego modelu i dokładnie wie jak używać Macbook Air. Chętnie podzielimy się naszymi doświadczeniami, wiedzą i... anegdotami.  . Nasi konsultanci przygotują dla Państwa indywidualnie dobrany program szkolenia, dopasowany do wymagań i umiejętności. Ustalą najdogodniejszy termin i rozkład godzinowy oraz dobiorą instruktora. Instruktorzy wytłumaczą obsługę i nauczą wielu przydatnych umiejętności, których nie nauczy Państwa sama instrukcja obsługi Mac OS x. Korzystając z doświadczenia w użytkowaniu urządzeń Apple jesteśmy w stanie zaproponować szkolenia również osobom o zaawansowanym poziomie. Wtedy możemy np. ukierunkować szkolenie na przyśpieszenie pracy, pokazać i pomóc dobrać najlepsze formy zabezpieczenia danych i ich synchronizacji.

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych i online. Jesteśmy elastyczni terminowo, szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub online.

Polecamy nasze inne kursy:

Kontakt:

Grzegorz Sobótka

603377273

g.sobotka@grandkom.pl

Facebook