Instrukcja obsługi Mac OS x

Producencka instrukcja obsługi Mac OS x jest niewątpliwym wsparciem. Lecz mogą wynikać pewne trudności w postaci odnalezienia w nowym systemie właściwych elementów, skrótów i prostowania popełnionych nieświadomie błędów. Samodzielna nauka obsługi Maca to więcej czasu i nerwów, choćby z powodu konieczności czytania tekstu i odnoszenia informacji do systemu. Dlatego w początkach z OS x przychodzimy Państwu z Mac POMOCĄ i zapraszamy na szkolenia.

Podstawowe informacje

Nasza firma i instruktorzy pomogą Państwu kompleksowo.

  • nasze kursy, Mac konsultacje o oraz serwis Mac i Apple nie kolidują z zaleceniami jakie zawiera instrukcja.
  • Szkolenia uzupełniają zawartą w niej elementarną wiedzę.
  • Początkujących użytkowników uczymy podstaw obsługi Mac OS x.
  • Wyjaśniamy też zawiłości jakie ma instrukcja obsługi Mac OS x.
  • Nasze kursy pomogą unikać błędów podczas nauki i powtarzania ich w przyszłości.

Instrukcja Mac OS x to podstawa, zawiera merytoryczne wskazówki, jednak jest treścią, która nie zawsze może rozwiązać problem użytkownika. W przeciwieństwie do żywego instruktora, konsultanta, czy serwisanta. Z naszymi trenerami możecie Państwo nie tylko nauczyć się obsługi Maca, a również przepracować indywidualne zagadnienia z Macookami. Dlatego stworzyliśmy warsztaty i konsultacje, obok standardowych szkoleń.

Instrukcja obsługi Mac OS x

Dla naszych pracowników, pasjonatów Apple, instrukcja obsługi systemów operacyjnych od Apple nie ma tajemnic. Nasi konsultanci przygotują dla Państwa indywidualnie dobrany program szkolenia, dopasowany do wymagań i umiejętności. Ustalą najdogodniejszy termin i rozkład godzinowy oraz dobiorą instruktora. Instruktorzy wytłumaczą obsługę i nauczą wielu przydatnych umiejętności, których nie nauczy Państwa sama instrukcja obsługi Mac OS x.

Korzystając z doświadczenia w użytkowaniu urządzeń Apple jesteśmy w stanie zaproponować szkolenia również osobom o zaawansowanym poziomie. Wtedy możemy np. ukierunkować szkolenie na przyśpieszenie pracy, pokazać i pomóc dobrać najlepsze formy zabezpieczenia danych i ich synchronizacji.

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych i online. Jesteśmy elastyczni terminowo, szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub online.

Polecamy nasze inne kursy:

Kontakt:

Grzegorz Sobótka

603377273

g.sobotka@grandkom.pl

Facebook