Instrukcja obsługi macbook Air 13

Pośród różnych urządzeń od Apple nieustannie rosnącą popularnością cieszą się komputery osobiste. Marka proponuje użytkownikom kilka modeli istotnie zróżnicowanych i naprawdę nieźle dopasowanych do potrzeb użytkowników. Jednym z wiodących modeli jest Air, natomiast z tego modelu zawrotną karierę zrobiła "13". Jest świetnie dopasowana do potrzeb użytkowników ceniących sobie mobilność, wygodę a zarazem wydajność pracy systemu i baterii. Oczywiście dodawana jest instrukcja obsługi Macbook Air 13 do tego modelu jak odpowiednio do każdego produktu Apple. Choć instrukcja obsługi Macbook Air 1 jest dobrze napisana, to nie jest źródłem wiedzy absolutnym. Zapraszamy do lektury!

Warto najpierw poznać nieco teorii, a dlatego, że podejście do Mac OS istotnie różni się od Windowsa. Poniżej znajdziecie kilka najwyraźniejszych różnic między systemem na Macbooku Air 13, a WIndows 10. Wiele więcej poznacie na naszych szkoleniach z obsługi Mac, na które serdecznie zapraszamy.

Pierwsze kroki z macbook Air 13
- chodzenie po suficie

  • Można najkrócej i żartobliwie powiedzieć, że to co znamy z Win'a, w Mac'u jest odwrotnie. Co po lewej, to po prawej; co tekstem, to ikoną; dodatkowo co biało czarne, to kolorowe, itp.
  • Z różnic organizacyjno-systemowych najpierw zauważa się np. brak typowego Dodaj/usuń programy, czy też brak typowego eksploratora plików i skrótu Mój komputer.
  • Różnice dotyczą też terminologii. Może to powodować kłopoty z przejściem między systemami, ponieważ nie znamy rozmieszczenia funkcji, albo też działania danego narzędzia.
Instrukcja obsługi macbook Air 13

Pierwsze kroki z macbook Air 13 pod opieką profesjonalnego instruktora

Macbooki Air 13 to zadziwiająco lekkie maszyny, I jest to jeden z ich niewątpliwych atutów. W połączeniu z wydajnością pracy, zwłaszcza przy pracy z multimediami robi się bardzo użyteczny. Niemniej jest kilka elementarnych zasad obowiązujących użytkownika, który chce bezpiecznie pracować na Makówce. Jedną z nich jest wyłączanie komputera po skończonej pracy. Powiecie, że to oczywiste. Nie zawsze i nie dla wszystkich, głównie dlatego, że Maki często wyglądają, jakby się wyłączyły, ale system nadal pracuje. Dlaczego jest to tak ważne? Ponieważ Maki są dość odporne na podnoszenie się z trybu uśpienia i nawarstwiające się błędy. Długo wytrzymują taki dyskomfort pracy, aż po prostu któregoś razu nie wstaną. Tego typu informacij nie zawiera instrukcja obsługi Macbooka Air 13, natomiast zawierają je nasze kursy. Dlatego podjęliśmy się prowadzenia szkoleń w tej tematyce, zwłaszcza dla początkujących użytkowników. Uczymy między innymi obsługi Mac, MacBook, MacBook Pro, Air, ale też Mac mini. Nasi instruktorzy pokażą Państwu jak wygląda efektywna obsługa Mac OS X i pomogą Państwu kompleksowo dostosować urządzenia do Państwa indywidualnych potrzeb.

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych i online. Jesteśmy elastyczni terminowo, szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub online.

Polecamy nasze inne kursy:

Kontakt:

Grzegorz Sobótka

603377273

g.sobotka@grandkom.pl

Facebook