Instrukcja obsługi macbook pro

Macbook Pro jest niezwykle wydajnym i stabilnym modelem macbooków. Z punktu widzenia użytkownika producencka instrukcja obsługi Mac OS x jest istotnym wsparciem. Zwłaszcza przy początkach z macbookiem. Jednak jako zredagowana uniwersalnie pomoc ma swoje ograniczenia. Chociażby w postaci konieczności odnoszenia pozyskanej wiedzy teoretycznej do praktyki. Samodzielnie. Odnalezienie się w nowym systemie, lokalizacja  właściwych elementów i prostowania błędów popełnionych często nieświadomie jest dość czasochłonna. A przecież nie każdy z nas ma ten komfort, że moze swobodnie pomarnować czas dla własnej frajdy. Samodzielna nauka obsługi Maca Pro to więcej czasu, ale również nerwów. Dlatego w początkach z OS x przychodzimy Państwu z Mac POMOCĄ i zapraszamy na szkolenia, gdzie oczywiście również odniesiemy się do wiedzy, którą zawiera instrukcja obsługi macbook pro.

Wyjściowy plan kursu
(podstawa: instrukcja obsługi macbook pro)

Szkolenie obejmuje przede wszystkim informacje dla nowych użytkowników macbooka Pro. Ponadto wyjściowy plan szkolenia zawiera:

  1. podstawy organizacji systemu operacyjnego
  2. pliki, foldery, stosy – nawigacja po systemie plików
  3. uruchamianie aplikacji
  4. instalowanie i usuwanie aplikacji
  5. dolny pasek aplikacji oraz biurko
  6. Pasek boczny i panel przeglądania
  7. Przyciski paska narzędzi i pole wyszukiwania
  8. dock i finder
  9. praca z plikami – tworzenie, zapisywanie, przenoszenie, usuwanie

Natomiast, gdy już użytkownik wie jak wygląda korzystanie z systemu czas przejrzeć preferencje systemowe i dostosowaniem do własnych potrzeb zakończyć podstawową naukę Mac OS X.

instrukcja obsługi macbook pro

Mimo swoich niewątpliwych zalet obsługa Macbooka różni się istotnie od pracy na Windowsie. Pewne różnice również są widoczne w przestrzeni osprzętu. Jednak te problemy można z sukcesem rozwiązać ucząc się obsługi Maca od podstaw. Pomoże w tym instrukcja, przewodniki video itp. Jednak są to przekazy jednokierunkowe. Zupełnie inaczej jest na kursie,gdy mamy możliwość pracy z instruktorem, zadawania pytań, czy rozwiązywania wspólnie danej kwestii. Oszczędzamy czas, nerwy i pieniądze. Nauczycie się Państwo raz, będziecie gotowi do samodzielnej i świadomej pracy na wybranym przez Państwa modelu, dodatkowo w bezstresowej atmosferze.

Gdy użytkownik stawia pierwsze kroki...

...z Macbookiem, to instrukcja obsługi makbooka Pro z pewnością jest cennym wsparciem. Jednak najpierw warto poznać podstawę funkcje i zyskać elementarnej płynności korzystania. Potem można podłączyć urządzenia i przenieść lub synchronizować dane. Samodzielna konfiguracja nieznanych urządzeń może być problemem… który z łatwością i chęcią rozwiążą dla Państwa nasi szkoleniowcy. Dla naszych pracowników, pasjonatów Apple, instrukcja obsługi systemów operacyjnych od Apple nie ma tajemnic. Nasi konsultanci przygotują dla Państwa indywidualnie dobrany program szkolenia, dopasowany do wymagań i umiejętności. Ustalą najdogodniejszy termin i rozkład godzinowy oraz dobiorą instruktora. Instruktorzy wytłumaczą obsługę i nauczą wielu przydatnych umiejętności, których nie nauczy Państwa sama instrukcja obsługi Mac OS x.

 

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych i online. Jesteśmy elastyczni terminowo, szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub online.

Polecamy nasze inne kursy:

Kontakt:

Grzegorz Sobótka

603377273

g.sobotka@grandkom.pl

Facebook