Jak używać Mac OS?

Mac rośnie w siłę na rynku, to nie ulega wątpliwości. Chociaż można się zgodzić, zę niektóre z pomysłów tej korporacji są wyraźnie dla pasjonatów i dla prestiżu. Nie mniej większość urządzeń Apple są wydajne, stabilne i znakomicie nadają się zwłaszcza do pracy z multimediami. Urządzenia, w tym te mobilne słynnej marki mają dość intuicyjną obsługę. Jak wszędzie pojawiają się czasem problemy w obsłudze, a w większości rozwiązanie jest proste. Trzeba tylko wiedzieć jak używać Mac OS. Pośród różnych urządzeń od Apple nieustannie rosnącą popularnością cieszą się komputery osobiste. Marka proponuje użytkownikom kilka modeli zróżnicowanych i naprawdę nieźle dopasowanych do potrzeb użytkowników. Od Apple MINI po Macbooki Pro i Air. Wszystkie wyposażone są w autorski system Mac OS. Warto najpierw poznać nieco teorii, dlatego że podejście do Mac OS różni się od Win'a. Jeśli już zdecydujecie się Państwo na korzystanie z urządzeń Macintosh to zapraszamy Was do siebie.

Wskazwóki organizacji MacOSx

  • Można najkrócej i żartobliwie powiedzieć, że to co znamy z Win'a, w Mac'u jest odwrotnie. Co po lewej, to po prawej; co tekstem, to ikoną; dodatkowo co biało czarne, to kolorowe, itp.
  • Z różnic organizacyjno-systemowych najpierw zauważa się np. brak typowego Dodaj/usuń programy, czy też brak typowego eksploratora plików i skrótu Mój komputer.
  • Różnice dotyczą też terminologii. Może to powodować kłopoty z przejściem między systemami, ponieważ nie znamy rozmieszczenia funkcji, albo też działania danego narzędzia.
Jak używać Mac OS

Z nami nauczysz się jak używać Mac OS sprawnie i bezpiecznie

Zdecydowanie efektywniej jest poznawać system i urządzenie pod okiem profesjonalnego szkoleniowca. Warto zaznaczyć, że kwestia jak obsługiwać Macbooka i pozostałe urządzenia Apple to nie tylko poznanie samego Mac OS. Wskazówki co do tematów niezbędnych użytkownikowi do swobodnej pracy na Mac OS znajdziesz obok. Należy również zaopatrzyć się w odpowiedniego antywirusa dla Macbooka.

Obsługa Mac OS z zasady jest spójna pod kątem wersji oprogramowania. Nieco różni się technika pracy zależnie od użytkownika, a zdecydowanie inaczej dla dziecka. Jak używać Mac OS i jak go dostawać uczymy zarówno młodych jak i starszych użytkowników. Na prośbę klienta komputerami zajmie się też nasz informatyk Mac.

Pierwsze kroki z macbook Air pod opieką profesjonalnego instruktora

Dlatego podjęliśmy się prowadzenia szkoleń w tej tematyce, zwłaszcza dla początkujących użytkowników. Uczymy między innymi obsługi iMac, MacBook, MacBook Pro, Air, ale też Mac mini. Nasi instruktorzy pokażą Państwu jak wygląda efektywna obsługa Mac OS X i pomogą Państwu kompleksowo dostosować urządzenia do Państwa indywidualnych potrzeb.
Mamy bogate doświadczenie w szkoleniach, jak również nasi pracownicy w życiu prywatnym korzystają właśnie z Maców. Dlatego zapraszamy na nasz kurs obsługi Mac OS.

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych i online. Jesteśmy elastyczni terminowo, szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub online.

Polecamy nasze inne kursy:

Kontakt:

Grzegorz Sobótka

603377273

g.sobotka@grandkom.pl

Facebook