Konsultacje Mac

Konsultacje Mac stanowią węższą formę nauki pracy z komputerami i urządzeniami Apple. Po co konsultacje? DLa praktyki i oszczędności czasu. Konsultacje Mac sa przeznaczone dla osób, kóre potrzbeują opanować konkretne zagadnienia, dlatego też zawężamy tematykę tkaiego rodzaju skzolenia. Ma ono również nieco luźniejszą i elastyczniejszą formę i rpzebieg niż szkolenie od-do. Wiemy jednak, że zaskoczyć mogą naprawdę niespodziewane elementy bazowych informacji. Mac to przede wszystkim różnego rodzaju komputery osobiste. Typowe Mac Pro, Air i klasyki iMac. MacBooki pracują na autorskich systemach Apple – Mac OS.  Choć intuicyjne w obsłudze, to różnią się istotnie od systemu Win. Dla użytkowników, którzy pracują już od pewnego czasu z Mac OS jest on jasny, ale dla nowych użytkowników może być problematyczny. Konsultacje Mac są ukierunkowane na

 • Nowym użytkownikom Mac proponujemy program podstawowy i wybór tematów najważniejszych na start. Konsultacje takie znakomicie sprawdzają się jako luźna forma pełnego szkolenia lub szybki początek np. na nową pracę, czy też stanowisko.  Opieramy się z początku na intuicyjnej wiedzy użytkownika, nie musi znać doskonale akurat ich działania.
 • Użytkownikom już pracującym w systemie możemy wyjaśnić zawiłości i metody pracy. Przećwiczyć rozwiązania dla kwestii problematycznych. Pomóc usprawnić pracę, zabezpieczyć dane i lepiej spersonalizować system. Dodatkowo pomożemy założyć zabezpieczenia rodzicielskie i nauczymy jak kontrolować działania dzieci w Internecie i na urządzeniach. Nauczymy pracy między systemami i z urządzeniami zewnętrznymi.

Jak wyglądają konsultacje Mac?

Konsultacje Mac

Na czym opieramy konsultacje Mac i z czego wybieramy bazowo?

Korzystamy z podstawowego planu skozlenia aby wybrać i rozbudować te zagadnienia, które sądla klienta istotne. Mówimy np o:

 1. budowie systemu
 2. opcjach użytkownika
 3. instalowaniu urządzeń peryferyjnych
 4. zarządzaniu inteligentnym domem
 5. synchronizacji poczty i dysków
 6. narzędziach
 7. folderach i plikach
 8. zarządzaniu dokumentami
 9. aplikacjach
 10. dbaniu o system
 11. bezpieczeństwie danych

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych i online. Jesteśmy elastyczni terminowo, szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub online.

Polecamy nasze inne kursy:

Kontakt:

Grzegorz Sobótka

603377273

g.sobotka@grandkom.pl

Facebook