Obsluga Macbooka Pro

Wszystkie urządzenia od Apple wyposażone są w producencki system Mac OS, jednak w różnych wariantach, zależnie od rodzaju urządzenia. Od Mac OS w komputerach, po iOS w telefonach. Różni się on najmocniej w przypadku komputerów. Najpierw zauważalne różnice to np. brak typowego „Dodaj/usuń programy”, a w przypadku reszty urządzeń mobilnych to oparcie komunikacji z systemem na symbolach. Różnice dotyczą też terminologii. Może to powodować kłopoty z przejściem między systemami, ponieważ nie znamy rozmieszczenia funkcji, albo też działania danego narzędzia. Dlatego podjęliśmy się prowadzenia szkoleń w tej tematyce, zwłaszcza dla początkujących użytkowników. Uczymy między innymi obsługi iMac, MacBook, MacBook Pro, MacBook Air czy Mac mini. Nasza firma i instruktorzy pokażą Państwu jak wygląda efektywna obsługa Mac OS X i pomogą Państwu kompleksowo dostosować urządzenia do Państwa indywidualnych potrzeb.

Obsługa Mac OS X – podstawowe informacje dotyczące kursu obsługi Mac 

Nauka Mac OS na szkoleniach „Obsługa Mac Os X” to najpierw informacje o sprzęcie i systemie. Wskazujemy na różnicę między Mac, a PC. Pokazujemy podstawowe elementy, jak Dock, Finder, Mission Control oraz Launchpad. Aplikacje, jak również skrzynkę pocztową, przeglądarkę Safari itp. Następnie zajmujemy się urządzeniami peryferyjnymi i pozostałym sprzętem Apple. Pomagamy w instalacji odpowiedników konkretnych aplikacji dla Mac. Dodatkowo instalujemy i uczymy obsługi MS Office. Uczymy jak dbać o dane i bezpieczeństwo komputera.

 

 

 • POZIOMY– podstawowy
  – średnio-zaawansowany
  – zaawansowany
  – tematyczny
Obsluga Macbooka Pro
 • ORGANIZACJA
  – grupy od kilku do kilkudziesięciu osób
  – dla klientów indywidualnych
  – korporacje, firmy, kancelarie, szkoły, prywatni użytkownicy, freelancerzy
  – wykłady dla dużej liczby osób
 • LOKALIZACJA:
  nasze Warszawskie biuro przy ul. Gandhi, u klienta, lub w uzgodnionej lokalizacji.

Ponadto możemy zaoferować pomoc poza szkoleniem

 • Dobierzemy i skonfigurujemy sprzęt.
 • Przeszkolimy Państwa w zakresie korzystania z systemu Mac OS na różnych urządzeniach Apple.
 • Wspólnie dostosujemy komputery i urządzenia mobilne do Państwa indywidualnych potrzeb.
 • Podłączymy urządzenia do sieci Wi-Fi i połączymy je z urządzeniami innych marek, jak drukarki, czy dodatkowe monitory.

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych i online. Jesteśmy elastyczni terminowo, szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub online.

Polecamy nasze inne kursy:

Kontakt:

Grzegorz Sobótka

603377273

g.sobotka@grandkom.pl

Facebook