Mac szkolenia online

Pośród różnych urządzeń od Apple nieustannie rosnącą popularnością cieszą się komputery osobiste. Marka proponuje użytkownikom kilka modeli istotnie zróżnicowanych i naprawdę nieźle dopasowanych do potrzeb użytkowników. Od Apple MINI po Macbooki Pro i Air. Wszystkie wyposażone są w autorski system Mac OS. Warto najpierw poznać nieco teorii, dlatego że podejście do Mac OS istotnie różni się od Windowsa. Jeśli już zdecydujecie się Państwo na korzystanie z urządzeń tej ciekawej marki to zaprasza Was do siebie fima szkoleniowa SPartners. W dzisiejszej dobie, starając się wyjść naprzeciw potrzebom użytkowników proponujemy również Mac szkolenia online. Jak, co i po co? O tym dalej.

Lustrzany system? Tego uczą Mac szkolenia online?

  • Można najkrócej i żartobliwie powiedzieć, że to co znamy z Win'a, w Mac'u jest odwrotnie. Co po lewej, to po prawej; co tekstem, to ikoną; dodatkowo co biało czarne, to kolorowe, itp.
  • Z różnic organizacyjno-systemowych najpierw zauważa się np. brak typowego Dodaj/usuń programy, czy też brak typowego eksploratora plików i skrótu Mój komputer.
  • Różnice dotyczą też terminologii. Może to powodować kłopoty z przejściem między systemami, ponieważ nie znamy rozmieszczenia funkcji, albo też działania danego narzędzia.
iphone-563069_960_720

I co z tego?

Dla użytkownika rozpoczynającego korzystanie z Apple, wcale nie musi to być takie oczywiste. Gdy zaczyna się pracę z nowym komputerem lub przesiada na używany  zdarzają się sytuacje łatwiejsze i trudniejsze. Zdecydowanie efektywniej jest poznawać system i urządzenie pod okiem szkoleniowca. Dlatego Mac szkolenia online opierają się na udostępnionym monitorze instruktora i szczegółowym wykładzie okraszonym tematycznymi anegdotami. To ostatnie z kolei pozwala utrzymać poziom koncentracji kursanta, jak również przekazać np. informacje "czego NIE robić z Mac". Warto zaznaczyć, że obsługa Macbooka to nie tylko poznanie systemu. To również personalizacja, bezpieczeństwo i znajomość budowy, np. gdzie jest mikrofon, by nie zasłaniać go podczas konfenerncji.

Mac szkolenia online prowadzą instruktorzy użytkownicy

Wielu z nas używa właśnie omawianego modelu i dokładnie wie jak używać Macbook Air. Chętnie podzielimy się naszymi doświadczeniami, wiedzą i... anegdotami.  . Nasi konsultanci przygotują dla Państwa indywidualnie dobrany program szkolenia, dopasowany do wymagań i umiejętności. Ustalą najdogodniejszy termin i rozkład godzinowy oraz dobiorą instruktora. Instruktorzy wytłumaczą obsługę i nauczą wielu przydatnych umiejętności, których nie nauczy Państwa sama instrukcja obsługi Mac OS x. Korzystając z doświadczenia w użytkowaniu urządzeń Apple jesteśmy w stanie zaproponować szkolenia również osobom o zaawansowanym poziomie. Wtedy możemy np. ukierunkować szkolenie na przyśpieszenie pracy, pokazać i pomóc dobrać najlepsze formy zabezpieczenia danych i ich synchronizacji.

Dlatego podjęliśmy się prowadzenia szkoleń w tej tematyce, zwłaszcza dla początkujących użytkowników. Uczymy między innymi obsługi iMac, MacBook, MacBook Pro, Air, ale też Mac mini. Nasi instruktorzy pokażą Państwu jak wygląda efektywna obsługa Mac OS X i pomogą kompleksowo dostosować urządzenia.

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych i online. Jesteśmy elastyczni terminowo, szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub online.

Polecamy nasze inne kursy:

Kontakt:

Grzegorz Sobótka

603377273

g.sobotka@grandkom.pl

Facebook