Macbook pomoc techniczna - skorzystaj z nas

Życie użytkownika systemu Mac OSX wydaje się z założenia dość łatwe. Wszystko w opisywanym środowisku jest wyraźne, do opanowania i estetyczne. Niestety – nawet komputery od Apple – nadal są po prostu komputerami. Każdy sprzęt elektroniczny wymaga dbałości i konkretnego sposobu obsługi. Bywa, że czasem musi zadziałać informatyk Mac. Pomoc techniczna to podstawa dobrego stanu komputera. Jeśli my nie wiemy, co zrobić – wiemy, kto może pomóc, ktoś do tego odpowiednio przeszkolony.

Macbook pomoc techniczna nie jest wyłącznie domeną serwisu

Możesz w pewnym zakresie sam pomóc swojemu komputerowi - pod warunkiem, że zrobisz to zanim wystąpi zasadnicza awaria, a najpóźniej w momencie wystąpienia pierwszych symptomów zbliżającej się awarii. Możesz:

  1. wykonać kopię zapasową
  2. zaktualizować zasady bezpieczeństwa oraz program antywirusowy
  3. zainstalować aktualny system operacyjny
  4. zwolnić miejsce na dysku - czyli odinstalować zbędne aplikacje i usunąć niepotrzebne pliki, jak nieudane zdjęcia, zduplikowane filmy, niewykorzystywane gry itp.

A jeśli to nie uratuje sytuacji w całości - czekamy na Ciebie i Twojego Maca.

Jak prowadzona jest nasza Macbook pomoc techniczna?

Naprawa Macbooka

Pamiętaj, że to, że Twój Macbook wymaga pomocy technicznej nie musi oznaczać paniki. Jest sposób na naprawienie Twojego Mac’a. Po prostu oddaj go w nasze ręce, a my zajmiemy się resztą. Bez nerwów, ponurych wizji i wszelkich innych straszaków czy komentarzypt. "kto to Panu wcześniej robił?". Nie musisz się obawiać. Dzięki nam znowu będziesz mógł się cieszyć się sprawnym komputerem i systemem - od tego jest nasza Macbook pomoc techniczna. Zajmiemy się zarówno stroną mechaniczną i elektryczną, jak i strajkującym oprogramowaniem. Zabezpieczymy również dane, a nawet je odzyskamy spod wylanej kawy. Nasi doświadczeni eksperci chętnie pomogą Ci z problemem, któy zafundował Ci twój Mac. Udzielimy pomocy technicznej sprawnie i skutecznie. Ty decydujesz także, czy chcesz dowieźć nam komputer, czy to jednak my mamy go od Ciebie odebrać. Funkcjonujemy w dogodnych porach i obsługujemy głównie teren województwa Mazowieckiego, ale nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy otrzymaliTwój komputer kurierem.

 

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych i online. Jesteśmy elastyczni terminowo, szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub online.

Polecamy nasze inne kursy:

Kontakt:

Grzegorz Sobótka

603377273

g.sobotka@grandkom.pl

Facebook