Pobieranie zdjęć z Facebook na iPhone

W poprzednim artykule opowiedzieliśmy o tym czym jest portal Facebook i jak można skutecznie komunikować się za jego pomocą. Podaliśmy również instrukcję jak pobrać zdjęcia z Facebooka na komputer. Dziś natomiast zajmiemy się tym jak wygląda pobieranie zdjęć z Facebooka na iPhone. Dlaczego? Smartphone od Apple jest bardzo popularnym telefonem i wygodnym urządzeniem multimedialnym, w tym oczywiście do korzystania z Facebooka. Można to robić na dwa sposoby: przez logowanie na stronę lub do zainstalowanej na telefonie aplikacji FB. Jeśli z jakiegoś powodu chcesz przeprowadzić pobieranie zdjęć z Facebooka na iPhone, jesteś w dobrym miejscu. Zaraz wszystko będzie jasne!

W czym tkwi problem?

 1. Uruchom aplikację „Facebook” na iPhonie
 2. Dotknij ikony „3 linii” w prawym dolnym rogu ekranu.
 3. Wybierz „Ustawienia”
 4. przejdź do sekcji „Twoje informacje z Facebooka”
 5. Następnie dotknij opcji „Pobierz swoje informacje”
 6. Usuń zaznaczenie wszystkich kategorii
 7. dotknij opcji „Zdjęcia i filmy”
 8. Teraz wybierz zakres dat, format i jakość multimediów, a następnie kliknij „Utwórz plik”
 9. Poczekaj, aż Facebook utworzy plik
 10. Następnie wybierz zakładkę „Dostępne kopie
 11. Stuknij w przycisk „Pobierz” , wprowadź hasło, a następnie kliknij „Kontynuuj”
 12. Zdecyduj gdzie zapisać skompresowany plik: w rolce z aparatu iPhone'a lub na iCloud
Pobieranie zdjęć z Facebook na iPhone?

Na co uważać?

Facebook nie pozwala na wyodrębnianie danych z grup. Niektóre grupy mają ogromne liczby osób, które chcą chronić swoje informacje. Dodatkowo utworzenie dużych plików z multimediami – jak to jest w pobieraniu zdjęć z Facebooka – może powodować problemy dla przeglądarki.

Zbiorcze pobieranie wszystkich obrazów tworzy folder główny. Pobiera też inne dane znajdujące się w określonych folderach. Dlatego liczba filmów i zdjęć, które umieszczasz na Facebooku określa, jak długo będzie trwało pobranie. Po ukończeniu procesu otrzymasz powiadomienie i najpewniej również mail z Facebooka.

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych i online. Jesteśmy elastyczni terminowo, szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub online.

Polecamy nasze inne kursy:

Kontakt:

Grzegorz Sobótka

603377273

g.sobotka@grandkom.pl

Facebook