Szkolenie Mac

Szkolenie Mac? Od podstaw Mac Os X po tricki i personalizację? Cóż może być trudnego  w podstawach? My wiemy, że może i co może. Wynika to z naszego bogatego doświadczenia jako szkoleniowców. Wiemy, że zaskoczyć mogą naprawdę niespodziewane elementy bazowych informacji. Mac to przede wszystkim różnego rodzaju komputery osobiste. Typowe Mac Pro, Air i klasyki iMac. MacBooki pracują na autorskich systemach Apple – Mac OS.  Choć intuicyjne w obsłudze, to różnią się istotnie od systemu Win. Dla użytkowników, którzy pracują już od pewnego czasu z Mac OS jest on jasny, ale dla nowych użytkowników może być problematyczny. Początki z MacBookiem to wiele funkcji i współpraca z pozostałymi urządzeniami Apple i innych marek. Ale jak używać Macbooka i Mac Os X? Nie musicie Państwo wszystkiego wiedzieć. Od tego jesteśmy my. Nauczymy oszczędzając Państwa czas i nerwy.

Co Cię czeka?

Szkolenie Mac

Na początek najlepiej wyjaśnić samo określenie podstawy Max OS X. OS czyli operating system, a x czyli uniwersalny znak dla danej wersji systemu na jakiej akurat pracujemy. Następnie nowym użytkownikom Mac proponujemy program podstawowy. Nie należy się przejmować jego obszernością. Jest realizowany sprawnie ze względu na to, że opieramy się na znajomości systemu Windows. Ważne jest aby użytkownik wiedział gdzie się znajdują, ale nie musi znać doskonale akurat ich działania. Jeśli stawiasz swoje pierwsze kroki na mac to zapraszamy do kontaktu.
Użytkownikom już pracującym w systemie możemy wyjaśnić wiele zawiłości i metod pracy. Przećwiczyć rozwiązania dla kwestii problematycznych. Pomóc usprawnić pracę, zabezpieczyć dane i dokładniej spersonalizować komputery. Dodatkowo pomożemy założyć zabezpieczenia rodzicielskie i nauczymy jak kontrolować działania dzieci w Internecie i na urządzeniach. Pokażemy triki i dodatki systemowe, które wesprą pracę i uatrakcyjnią użytkowanie, a także zabawę na Mac.

Jakie elementy zawiera Szkolenie Mac?

Szkolenie Mac to przede wszystkim dopasowanie do Twoich potrzeb. Oto przykładowe tematy z wybranych przez kursantów modeli Mac:

 1. pierwsze kroki z Macbok Air
 2. pierwszy iMac
 3. kurs obsługi Macbook Pro
 4. pogotowie dla Mac, iMac, Mac mini

Natomiast Podstawy Mac OS X obejmują informacje bazowe o:

 1. budowie systemu
 2. opcjach użytkownika
  narzędziach
 3. folderach i plikach
 4. zarządzaniu dokumentami
 5. aplikacjach
 6. dbaniu o system i
 7. bezpieczeństwie danych

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych i online. Jesteśmy elastyczni terminowo, szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub online.

Polecamy nasze inne kursy:

Kontakt:

Grzegorz Sobótka

603377273

g.sobotka@grandkom.pl

Facebook