Szybkie rozwiązanie problemu Comarch Crypto Serwer

Interesuje Cię szybkie rozwiązanie problemu Comarch Crypto Serwer? Znasz zasadę "złotej 3"? Są trzy zalety usług/produktów:

  • szybko
  • tanio
  • dobrze

Jednocześnie można mieć tylko dwie z zestawu. Można tymi kryteriami również zweryfikować naprawę wadliwie działającego skryptu Comarch Crypto Server. O czym mowa? O permanentnie startującym w tle programie, najczęściej powiązanym z profilem zaufanym lub aplikacją bankową. Dość irytującej sytuacji z punktu widzenia użytkownika. Czy istnieje szybkie rozwiązanie problemu Comarch Crypto Serwer? Tak. Tanie? Tak. Dobre? Tak. No, to 3 przesłanki spełnione. Czyżby zasada została zmiana?

Co zrobić z wadliwie działającym CCS?

Otóż nie została. Rozwiązanie jest skuteczne i bezpłatne, jednak poświęcisz na nie nieco czasu. Możesz również oddać komputer specjalistom. Zajmuje to trochę czasu, jeśli nie jesteś wprawnym informatykiem lub obawiasz się popełnienia błędu, ponieważ nie znasz (i nie musisz znać) fachowej terminologii. Comarch Crypto Serwer potrafi niektórym zrobić bałagan, zwłaszcza, gdy nie wie się co to jest i jak działa. W skrócie jesto aplikacja do obiegu dokumetów. Dziś dowiecie się co zrobić, aby problem ów rozwiązać. Zaczniemy od objawów.

Comarch Crypto Serwer

Najczęściej zgłaszane objawy

Najczęściej zgłaszanymi objawami problemu z Comarch Crypto Serwer jest niepoprawne działanie komputera. Mac w tle próbuje otworzyć program „Comarch Crypto Server”. Ponieważ próby są niemal permanentne, to utrudniają płynną pracę. A zatem użytkownicy zgłaszają następujące problemy:

  • migający ekran
  • następnie pojawiającą się i znikającą ikonę aplikacji i natychmiastowe jej znikanie
  • zawieszanie systemu
  • utrata kilku ostatnich sekund pracy np. kilku ostatnich znaków podczas pisania, co nie zawsze jest zauważalne na pierwszy rzut oka
  • a nawet czasowa blokada włączenia komputera

Jak usunąć problemy z Comarch Crypto Serwer na Mac?

Doskonale wiemy jak to zrobić i mamy naprawdę bogate doświadczenie w pracy z Macami. Chociażby dlatego, że nasi klienci lubią nas zaskakiwać, my nie boimy się przygód, a sami na co dzień korzystamy ze sprzętu Apple, od Macbooków, przez iPhone'y po AppleWatch, Glass a nawet interaktywne breloki Apple.

1. Najpierw wejdź na stronę swojego banku
2. Zaktualizuj komponent systemowy Comarch Crypto Provider dla Twojego systemu operacyjnego
3. W katalogu Tools i pliki uninstall.sh
4. Uruchom terminal, możesz za pomocą cmd + spacja i "terminal".
5. W terminalu uruchom plik uninstall.sh jako root, tj. sudo -u root sh /Volumes/ComarchCryptoProvider/Tools/uninstall.sh
6. System zapyta o hasło administratora
7. Pliki instalacyjne powinny zniknąć, a procesy Comarch powinny zostać zamknięte
8. Na koniec zamknij system i uruchom komputer
9. Dodatkowo możesz sprawdzić monitor aktywności - nie powinien znaleźć aktywności Comarch.

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych i online. Jesteśmy elastyczni terminowo, szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub online.

Polecamy nasze inne kursy:

Kontakt:

Grzegorz Sobótka

603377273

g.sobotka@grandkom.pl

Facebook