You are currently viewing Czyszczenie iMac’a lub MacBooka.

Czyszczenie iMac’a lub MacBooka.

Czyszczenie iMac’a lub MacBooka

Czyszczenie iMac'a lub MacBooka.

Komputery z pod znaku nadgryzionego jabłka cechują się bardzo wysoką stabilnością. Niestety z czasem wymagają czyszczenia, które przyśpieszy jego działanie. Oznaki takiego zwalniania mogą być różne:

- iMac lub MacBook dłużej się uruchamia.

- Uruchamiają się niechciane strony internetowe.

- Komputer iMac lub MacBook działa wolniej.

- Programy uruchamiane na MacBooku lub iMacu działają wolniej.

- Operacje wykonywane wewnątrz programów uruchomionych na MacBooku lub iMacu zajmują coraz więcej czasu.

- Coraz częściej widać "kulę śmierci" 😉

Czyszczenie Maca - nasze usługi:

Zajmujemy się czyszczeniem wolno pracujących Maców. Dzięki naszym usługom Mac może znowu być szybki. Usuwamy niepotrzebne programy lub takie które tylko zwalniają pracę komputera. Pozbywamy się wirusów i złośliwego oprogramowania. Oczyszczamy z komputera niepotrzebne pliki lub duplikaty. Pomagamy w uwolnieniu wolnej przestrzeni dyskowej.

Czyszczenie Maca - sprzęt:

Pomagamy w oczyszczaniu wszystkich komputerów firmy Apple: iMac, Macbook, MacBook Pro, MacBook Air, Mac mini, Mac Pro. Pracujemy również z komputerami PC.

Czyszczenie Maca - Warszawa, okolice i nie tylko.

Nasze usługi świadczymy na terenie Warszawy i jej okolic: Warszawa, Legionowo, Pruszków, Otwock, Mińsk Mazowiecki, Piaseczno, Wołomin, Wyszków, Ząbki, Marki, Sulejówek, Józefów, Kobyłka, Zielonka, Konstancin-Jeziorna, Łomianki, Milanówek, Grójec, Węgrów, Błonie, Góra Kalwaria.

W dużej ilości przypadków oczyszczenie Mac'a jest możliwe za pomocą narzędzi zdalnych. Proszę opisać nam swoją sytuację a przedstawimy czy jest możliwa pomoc zdalna. Jeśli skorzystają Państwo z kontaktu za pomocą czatu to sugerujemy pozostawienie do siebie maila lub numeru telefonu.

Jeśli Twój Mac ma takie oznaki to oznacza że wymaga czyszczenia. Skontaktuj się z nami aby zamówić usługę czyszczenia Twojego Mac'a:

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych i online. Jesteśmy elastyczni terminowo – szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub kursy online.

Polecamy nasze inne kursy:

KONTAKT:


Grzegorz Sobótka

603377273

g.sobotka@grandkom.pl

Facebook

Dodaj komentarz