You are currently viewing Instalacja windows xp, vista lub 7 na mac

Instalacja windows xp, vista lub 7 na mac

Instalacja windows xp, vista lub 7 na mac

Kupiłeś mac'a i okazało się że potrzebujesz windows (xp, vista, 7)? Chcesz zainstalować windows aby móc korzystać z programów które działają tylko po windows? Twoje ulubione gry działają tylko na windows a ty masz maca?

Obecnie producenci gier i programów często nie wspierają komputerów mac. Ale dzięki oprogramowaniu boot camp można zainstalować dowolnego windowsa na macu. Dlatego jeśli jesteś właścicielem komputera mac i chciałbyś posiadać również windows, nie jest już to problemem. Jeśli dopiero uczysz się obsługi komputera typu macintosh możesz zainstalować sobie obydwa systemy, które będą działały obok siebie.

Aby zainstalować windows 7 mac (lub dowolny inny Windows) potrzeba:
1. Komputer typu mac.
2. Płytę instalacyjną windows (windows xp, windows vista, windows 7 lub windows 8)
3. Program boot camp
Po zainstalowaniu systemy będą istnieć równolegle i będzie je można uruchamiać na zmianę.
W razie problemów dzwoń lub pisz do nas.

Windows na Macu: wiele sposobów instalacji.

Instalacja Windowsa na Mac może przybrać dwie główne formy:

1. Rozwiązanie naprzemienne:

W tym przypadku Windows i Mac OS X są zainstalowane tak że uruchomiony jest Windows albo Mac OS X. Rozwiązanie to daje maksymalne możliwości obliczeniowe dla obydwu systemów co jest zalecanym rozwiązaniem dla osób, które chcą mocno używać komputera. Np. Projektanci, gracze, architekci itd.

2. Rozwiązanie równoległe:

W tym przypadku system Windows uruchamiany jest wewnątrz systemu Mac OS X. Dzięki temu rozwiązaniu użytkownik może bardzo szybko przełączać się między systemami. Niestety powoduje to wolniejsze działanie obydwu systemów jeśli zostaną obciążone. Rozwiązanie to zalecane jest dla użytkowników, którzy mało obciążają system np. księgowi, prawnicy i pracownicy biurowi.

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych i online. Jesteśmy elastyczni terminowo – szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub kursy online.

Polecamy nasze inne kursy:

KONTAKT:


Grzegorz Sobótka

603377273

g.sobotka@grandkom.pl

Facebook

Dodaj komentarz