Jak wrzucić muzykę na iphona lub ipada.

Jak wrzucić muzykę na iphona lub ipada

Jak wrzucić muzykę na iphona lub ipada.

Aby wrzucić muzykę do naszego iPhona lub iPada należy go podłączyć z naszym komputerem, po chwili powinien uruchomić się nasz iTunes, jeśli tak się nie stanie należy go uruchomić ręcznie. Jeśli nie mamy go zainstalowanego możemy go pobrać z : http://www.apple.com/pl/itunes/download/

Przygotowaliśmy krótki film o tym jak to zrobić:

Przygotowaliśmy filmik pokazujący cały proces w skrócie:

{youtube}Kewo2kgxbvM{/youtube}

Kiedy mamy już zainstalowany i uruchomiony program musimy stworzyć bibliotekę którą będzie synchronizować z naszym urządzeniem. Z menu plik wybieramy opcję "nowa lista" i wpisujemy jej nazwe, na przykład: Biblioteka 1. Tak jak pokazano na zdjęciu poniżej ( krok 1)

Jak wrzucić muzykę na iphona. Krok 2.

Po stworzeniu jej w naszym programi powinna być widoczna w liscie ( krok 2).

Nauka obsługi iPad'a i Mac'a

Szkolenia apple.

Teraz musimy dodać utwory które nas interesują do naszej kolekcji muzycznej w itunes. Za pomocą menu plik wybieramy "Dodaj do biblioteki ..." . Następnie wskazujemy katalog i wybieramy które utwory chcemy dodać do naszej muzyki.

Jak wrzucić muzykę na iphona - kroki 2 i 3.

W czasie przesyłania itunes może zapytać czy ma przerobić nasze pliki muzyczne do swojego formatu acc, musimy zgodzić się ponieważ inaczej nie zostaną one dodane. Niestety ale itunes nie zapytał nas do jakiej biblioteki ma dodać pliki i wszystko wrzucił do jednego ze swoich katalogów, a konkretnie do katalogu "muzyka". Musimy teraz przenieść do naszej biblioteki wybrane utwory które chcemy wrzucić na nasze urządzenie. Otwieramy katalog muzyka z menu po lewej . Wybieramy z listy utwory które nas interesują. Na jednym z utorów klikamy prawym przyciskiem myszy i z menu wybieramy "dodaj do listy utworów" a następnie z podmenu wybieramy nasza bibliotekę w tym przypadku "Biblioteka 1".

Jak wrzucić muzykę na iphona - Teraz mamy naszą bibliotekę wypełnioną jedyne utworami które nas interesują.

Kiedy mamy już tak przygotowaną bibliotekę możemy ją wrzucić na iphona, po podłączeniu urządzenia uruchamia się nasz itunes, wybieramy nasze urządzenie . Wchodzimy w zakładkę muzyka . Wybieramy Synchronizuj muzykę i zaznaczamy w tabeli Lista utworów naszą bibliotekę . Kiedy mamy już odpowiednie rzeczy zaznaczone możemy za pomocą przycisku Synchronizuj uruchomić wysyłanie. Ważne jest to że każde synchronizowanie jest wyczyszczeniem poprzednich danych, jeśli wgraliśmy wcześniej 100 utworów, a druga synchronizacja zawierać będzie tylko 5 to poprzednie 100 zniknie z urządzenia.

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych i online. Jesteśmy elastyczni terminowo – szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub kursy online.

Polecamy nasze inne kursy:

KONTAKT:


Grzegorz Sobótka

603377273

g.sobotka@grandkom.pl

Facebook