Kamsoft – apteka, sklep zielarski.

Kamsoft – apteka, sklep zielarski

Kamsoft apteka i sklep zielarski.

Nasza obsługa informatyczna to również opieka informatyczna nad Aptekami i sklepami zielarskimi. Jesteśmy autoryzowanymi przedstawicielami firmy KAMSOFT KS-AOD i KS-AOW. Zajmujemy się również wdrażaniem systemu elektronicznej wymiany danych KS-EWD.

Kamsoft apteka:

Dzięki temu jesteśmy wstanie zapewnić poprawną pracę komputerów znajdujących się w aptece lub sklepie zielarskim 24 godziny na dobę i siedem dni w tygodniu. Dzięki naszej opiece nad komputerami zapewnione zostaną najlepsze i bezawaryjne warunki do pracy, pozwalające prowadzić sprzedaż bez przerw i strat w przychodach. Jesteśmy przeszkoleni do obsługi programów KS-AOW i KS-AOD przez firmę KAMSOFT. Oprócz obsługi programu KAMSOFT zapewniamy również opiekę nad komputerami oraz sieciami komputerowymi znajdującymi się w aptekach i sklepach zielarskich dbając aby nie sprawiały problemów w pracy i prowadzeniu sprzedaży.

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych i online. Jesteśmy elastyczni terminowo – szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub kursy online.

Polecamy nasze inne kursy:

KONTAKT:


Grzegorz Sobótka

603377273

g.sobotka@grandkom.pl

Facebook