Kamsoft

Kamsoft

Szkolenie Kamsoft

Często konieczne jest oprogramowanie wspomagające prace systemów branży medycyny i farmacji, jak również usprawnienie działalności firm. Kamsoft dostarcza takiego właśnie oprogramowania oferującego wiele rozwiązań dla aptek, placówek zdrowia oraz przedsiębiorstw. Dysponuje wieloma systemami wspomagania takimi jak Kamsoft – AOW czyli oprogramowanie stosowane w aptekach. Program cechuje łatwość w obsłudze, umożliwia on sprzedaż leków, rozliczenia produktów, realizacje zamówień i przeprowadzanie analiz. Kamsoft – AOW współpracuje z drukarkami igłowymi oraz na bieżąco jest dostosowywany do przepisów NFZ. Dla placówek medycznych Kamsoft przewiduje rozwiązania jak Kamsoft – PPS, który pozwala na obsługę kontraktów zawieranych z NFZ oraz tworzenie dokumentacji medycznej, Kamsoft – SOMED automatyzujący proces różnych dokumentacji i formalności stosowanych w jednostkach służby zdrowia, Kamsoft – MEDIS, będący kompletnym zakresem usług dedykowanym dla szpitali jak i  Kamsoft – SOLAB przeznaczony dla laboratoriów – pozwala na archiwizacje działań. Kamsoft to również rozwiązania dla przedsiębiorstw takie jak Kamsoft -ZZL pozwalający na zarządzanie zasobami ludzkimi, Kamsoft – FKW do zarządzania księgowością , Kamsoft – ESM przeznaczony do ewidencji środków trwałych oraz, Kamsoft – CRM usprawniający zarządzanie relacjami z klientami w firmie.

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych i online. Jesteśmy elastyczni terminowo – szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub kursy online.

Polecamy nasze inne kursy:

KONTAKT:


Grzegorz Sobótka

603377273

g.sobotka@grandkom.pl

Facebook

Ten post ma jeden komentarz

  1. Zofia Malka

    Szanowni Państwo.
    Interesuje mnie szkolenie indywidualne lub grupowe obsługi programu Kam-soft. Podstawowa obsługa sprzedaży w aptece i obsługa programu Kam-soft FKW. Proszę o podanie terminów i kosztów.

Dodaj komentarz