Mac szkolenia online

Pośród różnych urządzeń od Apple nieustannie rosnącą popularnością cieszą się komputery osobiste. Marka proponuje użytkownikom kilka modeli istotnie zróżnicowanych i naprawdę nieźle dopasowanych do potrzeb użytkowników. Od Apple MINI po Macbooki Pro i Air. Wszystkie wyposażone są w autorski system Mac OS. Warto najpierw poznać nieco teorii, dlatego że podejście do Mac OS istotnie różni się od Windowsa. Jeśli już zdecydujecie się Państwo na korzystanie z urządzeń tej ciekawej marki to zaprasza Was do siebie fima szkoleniowa SPartners. W dzisiejszej dobie, starając się wyjść naprzeciw potrzebom użytkowników proponujemy również Mac szkolenia online. Jak, co i po co? O tym dalej.

Lustrzany system? Tego uczą Mac szkolenia online?

  • Można najkrócej i żartobliwie powiedzieć, że to co znamy z Win'a, w Mac'u jest odwrotnie. Co po lewej, to po prawej; co tekstem, to ikoną; dodatkowo co biało czarne, to kolorowe, itp.
  • Z różnic organizacyjno-systemowych najpierw zauważa się np. brak typowego Dodaj/usuń programy, czy też brak typowego eksploratora plików i skrótu Mój komputer.
  • Różnice dotyczą też terminologii. Może to powodować kłopoty z przejściem między systemami, ponieważ nie znamy rozmieszczenia funkcji, albo też działania danego narzędzia.
iphone-563069_960_720

I co z tego?

Dla użytkownika rozpoczynającego korzystanie z Apple, wcale nie musi to być takie oczywiste. Gdy zaczyna się pracę z nowym komputerem lub przesiada na używany  zdarzają się sytuacje łatwiejsze i trudniejsze. Zdecydowanie efektywniej jest poznawać system i urządzenie pod okiem szkoleniowca. Dlatego Mac szkolenia online opierają się na udostępnionym monitorze instruktora i szczegółowym wykładzie okraszonym tematycznymi anegdotami. To ostatnie z kolei pozwala utrzymać poziom koncentracji kursanta, jak również przekazać np. informacje "czego NIE robić z Mac". Warto zaznaczyć, że obsługa Macbooka to nie tylko poznanie systemu. To również personalizacja, bezpieczeństwo i znajomość budowy, np. gdzie jest mikrofon, by nie zasłaniać go podczas konfenerncji.

Mac szkolenia online prowadzą instruktorzy użytkownicy

Wielu z nas używa właśnie omawianego modelu i dokładnie wie jak używać Macbook Air. Chętnie podzielimy się naszymi doświadczeniami, wiedzą i... anegdotami.  . Nasi konsultanci przygotują dla Państwa indywidualnie dobrany program szkolenia, dopasowany do wymagań i umiejętności. Ustalą najdogodniejszy termin i rozkład godzinowy oraz dobiorą instruktora. Instruktorzy wytłumaczą obsługę i nauczą wielu przydatnych umiejętności, których nie nauczy Państwa sama instrukcja obsługi Mac OS x. Korzystając z doświadczenia w użytkowaniu urządzeń Apple jesteśmy w stanie zaproponować szkolenia również osobom o zaawansowanym poziomie. Wtedy możemy np. ukierunkować szkolenie na przyśpieszenie pracy, pokazać i pomóc dobrać najlepsze formy zabezpieczenia danych i ich synchronizacji.

Dlatego podjęliśmy się prowadzenia szkoleń w tej tematyce, zwłaszcza dla początkujących użytkowników. Uczymy między innymi obsługi iMac, MacBook, MacBook Pro, Air, ale też Mac mini. Nasi instruktorzy pokażą Państwu jak wygląda efektywna obsługa Mac OS X i pomogą kompleksowo dostosować urządzenia.

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych i online. Jesteśmy elastyczni terminowo, szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub online.

Polecamy nasze inne kursy:

Kontakt:

Grzegorz Sobótka

603377273

g.sobotka@grandkom.pl

Facebook

Mac szkolenia online

Natłok zajęć, wiele zadań, podnoszenie kwalifikacji, zdobywanie nowych umiejętności, a czasu mało. Każdy dojazd na zajęcia, kurs, szkolenie to kolejne cenne minuty i godziny spędzone w drodze. Dlatego proponujemy Państwu sprawdzone rozwiązanie: Mac szkolenia online. Nasz kurs obsługi Mac przewidziany jest dla osób ceniących sobie czas i wygodę. Jest to optymalne rozwiązanie dla pracowników, którzy nie mogą sobie pozwolić na wyjście z biura, lub szefów chcących podnieść kompetencje w zaciszu gabinetu prezesa. Proponujemy Mac szkolenia online również Seniorom. Dla nich mamy kurs Mac dla Seniora oraz Apple dla początkujących. Nauka obsługi Maca to dla wielu nowych użytkowników pierwszy krok związany z opanowaniem nowego komputera. Jeśli nie macie Państwo kogoś, kto wyjaśni o co chodzi w nowym komputerze, to zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Mac szkolenia online – podstawowe informacje

Prowadzimy szkolenia z obsługi między innymi MacBook, MacBook Pro, MacBook Air, iMac i Mac mini. Mac szkolenia online prowadzimy współdzieląc pulpit z kursantem. Zalecamy korzystanie z własnego Maca w trakcie Mac szkolenia online. Pozwala to lepiej poznać własny sprzęt i już podczas Mac szkolenia online dostosować ustawienia do Państwa indywidualnych wymagań. Dodatkowo w czasie Mac szkolenia online pomożemy skonfigurować urządzenia współpracujące z Mac, np. iPhone, iPad, AppleWatch, jak również drukarki i dyski.mac szkolenia online

  • Początkującym użytkownikom oferujemy naukę krok po kroku i wiele przydatnych informacji i użytecznych ćwiczeń. Wdrożymy w środowisko Mac w sposób ciekawy, zrozumiały i przyjazny.
  • Dla zaawansowanych użytkowników proponujemy ugruntowanie wiedzy o funkcjach podstawowych. Następnie przedstawienie funkcji zaawansowanych, jak automatyzacja pracy, bezpieczeństwo danych, skróty, organizacja pracy.

 

Aby dostosować szkolenie najpierw ustalamy wymagania, umiejętności i aktualną wiedzę kursanta na rozmowie.

  • Szkolimy doraźnie, lub w programach kilkudniowych. Również popołudniami i weekendowo.
  • Zajęcia organizowane są dla kilkuosobowych grup i indywidualnie.
  • Program Mac szkolenia online obejmuje pełne programy lub konkretne zagadnienia interesujące kursantów.

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych i online. Jesteśmy elastyczni terminowo, szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.


Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub online.

Polecamy nasze inne kursy

KONTAKT:


Grzegorz Sobótka

603377273

g.sobotka@grandkom.pl

Facebook

Ten post ma jeden komentarz

Dodaj komentarz