obsługa informatyczna firm i komputerów

Obsługa informatyczna firm i komputerów

Zobacz naszą ofertę usług informatycznych

Obsługa informatyczna to przeniesienie naszych potrzeb informatycznych na inną firmę. Obsługa informatyczna cennik to często wyszukiwane słowa. Dowodzi to popularności rozwiązań outsourceingowych. Takie usługi informatyczne pozwolą oszczędzić czas i pieniądze poświęcone na zmaganie się z komputerami i systemami informatycznymi firmy. Umowa na usługi informatyczne może obejmować takie usługi it jak:
1. Wdrożenia.
2. Usługi sieciowe.
3. Profesjonalne strony internetowe, tworzenie stron internetowych i administracja stronami internetowymi. W tym tworzenie i administrowanie sklepami internetowymi.
4. usługi programistyczne.
5. Serwis komputerów i innego sprzętu informatycznego.
6. Doradztwo it.

Zajmujemy się komputerami Pc i Mac (w tym: MacBook air, MacBook Pro, Mac Mini, iMac, Mac Pro). Pomagamy w problemach związanych z systemami operacyjnymi: Windows 95, Windows 98, Windows 2000, Windows ME, Windows xp, Windows Vista, Windows 7, OS X Lion, OS X Leopard.

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych i online. Jesteśmy elastyczni terminowo, szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub kursy online.

Polecamy nasze inne kursy:

KONTAKT:


Grzegorz Sobótka

603377273

g.sobotka@grandkom.pl

Facebook