You are currently viewing Szkolenia z Apple

Szkolenia z Apple

Szkolenia Apple

Sprzęt - Szkolenia Apple

Prowadzimy szkolenia z obsługi wszystkich rodzajów komputerów Apple. Szkolimy z obsługi MacBook, MacBook Pro, MacBook Air, iMac, Mac mini. Szkolenia możemy przeprowadzić na naszym sprzęcie choć zalecamy korzystanie z własnego Maca w czasie szkolenia. Pozwala to lepiej poznać własny sprzęt i jeszcze w czasie szkolenia dostosować jego ustawienia do własnych potrzeb. Dodatkowo w czasie szkolenia możemy pomóc skonfigurować właściwie urządzenie współpracujące z Mac - iPhone, iPad, drukarki, dyski sieciowe (Np. Time Capsule). Urządzenia te mogą bardzo ułatwić pracę jeśli zostaną właściwie skonfigurowane.

Forma szkoleń - Szkolenia Apple

Szkolenia przeprowadzamy formie warsztatów pokazujących działanie komputerów Apple w praktyce. Staramy się aby były to spotkania indywidualne lub w małych grupach. Dzięki temu jesteśmy w stanie przeprowadzać bardzo szybkie kursy, dopasowując je jednocześnie do potrzeb osoby szkolonej.

Zakres szkolenia - Szkolenia Apple 

W czasie szkolenia pokazujemy podstawy systemu Mac OS oraz elementy, które różnią go od innych systemów operacyjnych. Zaczynamy od najważniejszych elementów pracy na komputerze Mac, takich jak dock, biurko czy finder aby już na samym początku użytkownik wiedział jak odnaleźć się w nowym systemie. W dalszej części szkolenia omawiamy mniej widoczne elementy systemu zaczynając od tych najważniejszych a kończąc na tych, które są rzadziej używane ale naszym zdaniem pozwalają ułatwić sobie prace na komputerze z logiem nadgryzionego jabłka. Ostatnia część szkolenia to elementy systemu operacyjnego Mac ważne dla użytkownika. W przypadku każdego użytkownika są to inne elementy dlatego często ten element szkolenia wygląda różnie dla różnych odbiorców.

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych i online. Jesteśmy elastyczni terminowo – szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub kursy online.

Polecamy nasze inne kursy:

KONTAKT:


Grzegorz Sobótka

603377273

g.sobotka@grandkom.pl

Facebook

Dodaj komentarz