You are currently viewing Apple wsparcie

Apple wsparcie

Apple wsparcie

Apple wsparcie to nasza usługa skierowana do firm korzystających w swojej pracy z komputerów wyprodukowanych przez firmę Apple. Nasza pomoc ma na celu wsparcie dla firm korzystających w swoich biurach z następujących komputerów:

- Mac
- iMac
- MacBook
- MacBook
- Mac Pro
- Mac mini
- MacBook Air
- Mac Server

Nasza usługa wsparcia Apple to pomoc dzięki której komputery działają sprawnie i szybko. Dbamy również o to aby sieć informatyczna w której działają komputery Apple była odpowiednio zabezpieczona i wolna od usterek i problemów. Dbamy o to aby komputery apple działały szybko i sprawne. Aby się nie zacinały. Apple wsparcie to również usługa, w której zabezpieczamy dane klienta. Tworzymy systemy automatycznego wykonywania kopii zapasowych aby w razie zniszczenia lub kradzieży komputerów można było szybko odzyskać dane niezbędne do dalszej pracy. Bardzo często w takich przypadkach okazuje się że wartość danych jest znacznie wyższa od kosztu sprzętu na którym były przechowywane.

Czas reakcji

Czas reakcji na zgłaszane problemy dopasowujemy do potrzeb klientów. W razie potrzeby pracujemy po zakończeniu pracy biura lub w weekendy. Naszym celem jest sytuacja w której nasi klienci mogą skoncentrować się na swojej pracy nie przejmując się sprzętem na którym pracują.

Apple wsparcie to usługa skierowana do małych i średnich firm. W swojej pracy wykorzystujemy własny sprzęt starając się ograniczać koszty naszych klientów. Dzięki temu że jesteśmy firmą zatrudniającą specjalistów z różnych dziedzin jesteśmy w stanie dobrać odpowiednich ludzi do odpowiednich zadań. Dzięki temu zapewniamy usługi na najwyższym poziomie jakości.

Wsparcie Apple to również nasza usługa polegająca na opiece nad siecią komputerową. Dbamy o sprawne działanie serwerów Mac i tych stojących na Windows lub Linux. Tworzymy lub opiekujemy się istniejącymi sieciami kablowymi i bezprzewodowymi. Dzięki naszej usłudze Apple wsparcie komputery naszych klientów najlepiej wykorzystają zalety pracy w sieci. Naszym celem jest takie usprawnienie działania sieci aby pliki otwierały się szybko i sprawnie.

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych i online. Jesteśmy elastyczni terminowo – szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub kursy online.

Polecamy nasze inne kursy:

KONTAKT:


Grzegorz Sobótka

603377273

g.sobotka@grandkom.pl

Facebook

Dodaj komentarz