You are currently viewing Serwis Apple

Serwis Apple

Serwis Apple

Serwis Apple. Usługi.

Świadczymy usługi dla klientów indywidualnych, firm i instytucji. Nasz Serwis apple obejmuje naprawy Mac, rozwiązywanie problemów związanych z Mac oraz szkolenia związane z Mac OS lub programami używanymi na Mac. Rozwiązujemy problemy związane z wolno działającymi Mac'ami lub w ogóle nie włączającym się komputerami firmy Apple. Pomagamy rozwiązywać problemy ze źle działającymi programami lub takimi, które nie włączają się wcale. Konfigurujemy nowe komputery w sieci i zajmujemy się administracją sieciami komputerowymi. Świadczymy również usługi opieki informatycznej dla firm lub instytucji. Odzyskujemy dane utracone z komputerów Mac (np. dokumenty lub zdjęcia). Przyśpieszamy działanie Mac tak aby działały z maksymalną prędkością, tak aby działały tak szybko jak w dniu zakupu. Rozwiązujemy problemy z łączeniem z internetem, siecią WiFi lub LAN. Przeprowadzamy instalacje systemu Mac OS lub innego wskazanego przez użytkownika (np. Mountain Lion, Mavericks). Instalujemy Windows na Mac. Przeprowadzamy migrację z jednego Mac na innego. Pomagamy rozwiązać problem małej ilości miejsca na dyskach MacBook, MacBook Air, Czy MacBook Pro. Konfigurujemy urządzenia sieciowe takie jak routery, access pointy czy serwery plików.

Serwis Apple. Mac.

Komputery firmy Apple to na ogół bardzo niezawodny sprzęt jednak nawet i ten sprzęt czasami się psuje. Naszym serwisem obejmujemy większość produktów firmy Apple. Serwisujemy iMac, Mac Pro i Mac mini. Naprawiamy MacBook, MacBook Pro i MacBook Air. Rozwiązujemy problemy związane z iPhone, iPad i Apple Tv. Najnowsze komputery Apple można obejrzeć na stronie firmy Apple.

Serwis Apple. Zakres i forma usług.

Nasze usługi to rozwiązywanie wszelkich problemów związanych z komputerami firmy Apple. Usługi świadczymy u klienta lub u nas w biurze. W razie potrzeby świadczymy natychmiastową zdalną pomoc dla naszych klientów. Diagnozy sprzętu zawsze staramy się przeprowadzić bez pobierania opłat.

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych i online. Jesteśmy elastyczni terminowo – szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub kursy online.

Polecamy naze inne kursy:

KONTAKT:


Grzegorz Sobótka

603377273

g.sobotka@grandkom.pl

Facebook

Ten post ma 2 komentarzy

Dodaj komentarz