Macbook Air jest to niewątpliwie wydajna i stabilna maszyna z możliwością synchronizacji z innymi urządzeniami Apple i podłączeniem urządzeń peryferyjnych. Ale czy wiesz jak je najefektywniej wykorzystać i jak to wszystko wykonać? Teraz wyobraź sobie, że masz wykonać pierwsze kroki z Macbook Air samodzielnie. Różnice między obsługą maszyn z OS X a Windowsem, czy Linuxem na popularnych PC mogą spowodować trudności z przejściem pomiędzy systemami. Dlatego aby usprawnić pracę, nauczyć jak zachować o cyberbezpieczeństwo i tworzyć bezpieczne hasła, jak również jak dostosować nowy sprzęt i urządzenia peryferyjne polecamy nasz kompleksowy kurs. Ucząc się z nami Mac obsluga będzie dobrą zabawą. Jesteśmy w stanie pomóc również przy wyborze sprzętu, skonfigurowaniu go oraz nauki obsługi.

Obsluga Mac Air

Obsluga Mac Air może być uczona w bezstresowej atmosferze i pod opieką instruktora pasjonata. Tak szkolimy my - Spartners. Jaki tryb szkolenia wybierzesz, to już zależy od Ciebie. Oferujemy kilka trybów i kilka poziomów kursów. Niemniej zawsze jest to kurs dostosowany indywidualnie do potrzeb i możliwości klienta.

  • Stacjonarnie lub wyjazdowo poza Warszawą
  • oferujemy 3 poziomy zaawansowania: podstawowy, średnio zaawansowany i zaawansowany
  • Szkolimy z zakresu jaki standardowo obejmuje obsluga Mac Air, jak również tematycznie z ukierunkowaniem na zagadnienia interesujące kursanta
  • Indywidualnie, w grupach, a także on-line

Obsługa Mac Air - co w Macu piszczy?

Mac obsluga

Nasze kursy obejmujące zarówno podstawy jak i zaawansowane tricki to Mac obsługa dostosowana do indywidualnego użytkownika. Kursy pozwolą Państwu w pełni zrozumieć i wykorzystać funkcje autorskiego systemu Apple. Dodatkowo nasi szkoleniowcy mają bogate doświadczenie i sami są pasjonatami sprzętu Apple. Do tego mają dużo życzliwości, cierpliwości i poczucia humoru. Zapraszamy również szanownych Seniorów na specjalne kursy Mac dla Seniora.

Ponadto po kursie służymy pomocą techniczną i opieką informatycznąNauka obsługi Maca dla nowych użytkowników nie ma dla nas tajemnic!

Obluga Mac Air to nie tylko umiejętność poruszania się i korzystania z opcji systemu. To również umiejętność łącznego korzystania z urządzeń marki Apple, np. iPhone'a. Ponadto synchronizacja i podłączenie Maca Air do sieci. Podłączenie urządzeń peryferyjnych, często innych marek. W tym wszystkim możemy pomóc, ponieważ wiemy jak.

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych i online. Jesteśmy elastyczni terminowo, szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub online.

Polecamy nasze inne kursy:

Kontakt:

Grzegorz Sobótka

603377273

g.sobotka@grandkom.pl

Facebook