You are currently viewing Informatyk Mac Warszawa

Informatyk Mac Warszawa

Informatyk Mac Warszawa

Jesteśmy firmą specjalizującą się w komputerach Mac i urządzeniach Apple. Nasi pracownicy, informatycy i Mac konsultanci prywatnie używają sprzętu Apple. Mamy wieloletnie doświadczenie w usługach informatycznych, konsultacjach i prowadzeniu szkoleń. Nasz każdy informatyk Mac Warszawa jest rzetelnym i kulturalnym specjalistą. Pomagamy dużym korporacjom, kancelariom, rodzinnym firmom i prywatnym użytkownikom. Dysponujemy informatykami również w weekendy i popołudniami.

Informatyk Mac WARSZAWAInformatyk Mac Wawrszawa

Jesteśmy dyspozycyjni i elastyczni, a nasi pracownicy są kompetentni i doświadczeni. Oferujemy skuteczną Mac pomoc na czas:

  1. pracujemy w naszej Warszawskiej siedzibie na Ursynowie – po uprzednim umówieniu się na konsultacje,
  2. w siedzibie klienta, jeśli sytuacja tego wymaga;
  3. online – jeśli problem jest do rozwiązania bez konieczności fatygowania   klienta, lub by Mac konsultanci wyjeżdżali do klienta, nasi Mac konsultanci połączą się ze zbuntowaną maszyną zdalnie i rozwiążemy problem za pomocą współdzielenia pulpitu.

Konsultacji udzielamy w trybie zwykłym i awaryjnym (o przyspieszonym czasie reakcji).

Informatyk Mac Warszawa - rodzaje pomocy informatycznej:

  1. doraźna,
  2. pomoc cykliczna,
  3. stała umowa informatyczna,
  4. czynności jednorazowe,
  5. a przede wszystkim warsztaty i kursy z zakresu obsługi Mac i iOS.

Nasi pracownicy udzielają kompleksowo porad i pomocy. Między innymi podpowiedzą Ci jaki sprzęt dobrać, przygotują ofertę zakupową. Zapiszą na szkolenie w dogodnym terminie Ciebie, lub twoich pracowników i dobiorą też odpowiedni program i poziom interesującego Cię kursu. Podadzą również orientacyjny koszt i termin usługi serwisowej, zarezerwują serwisanta i wykonają wiele innych usług aby ułatwić Ci rozwiązanie problemu lub usprawnić pracę. Będą też w stałym kontakcie z klientem, np. mailowo, lub telefonicznie. Są też dostępni na chacie. Nasi Mac konsultanci zajmują się wszystkimi rodzajami urządzeń Apple i urządzeniami innych marek współpracującymi z Apple.

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych i online. Jesteśmy elastyczni terminowo – szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.


Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub online.

Polecamy nasze inne kursy:

KONTAKT:


Grzegorz Sobótka

603377273

g.sobotka@grandkom.pl

Facebook

Ten post ma jeden komentarz

Dodaj komentarz