Obsługa Macbook Air

Macbooki co do zasady są komputerami stabilnymi i wydajnymi, szczególnie jeśli zamierzamy pracować z multimediami. Mają oczywiście swoją specyfikę obsługi,która może zaskoczy, zwłaszcza użytkownika przesiadającego się z systemu Windows. Macbook Air, jako jeden modeli laptopów od korporacji z Moutain View charakteryzuje się nie tylko lekkością, co ułatwia jego obsługę, ale też parametrami, sprawiającymi że obsługa Macbook Air jest idealnie dopasowana np. do pracy biurowej. Oczywiście aby móc wykorzystać możliwości Macbooka Air konieczna jest odpowiednia wiedza, a jeszcze lepiej również praktyka.

Jakich umiejętności wymaga obsługa Macbook Air

Mac OS to system autorski Apple'a. Ma swoją specyfikę działania i własną organizację interfejsu i metodę wydawania poleceń. Dlatego należy przygotować się do jego obsługi, jeśli ma ona być efektywna. Jakie umiejętności są ważne przede wszystkim?

  • znajomość interfejsu w całościowym ujęciu
  • różnice między systemami, gdy użytkownik przesiada się na Maca z innego OS

jak również wiedza o konkretnych elementach, np.:

  • narzędzie wyszukiwania plików
  • podstawowe operacje, jak kopiuj, wklej, czy też przenieś lub usuń
  • organizacja folderów
  • synchronizacja danych z chmurą
  • podłączenie innych urządzeń, zarówno od Apple, jak też innych producentów
  • zdalne zarządzanie Macbookiem na wypadek konieczności zdalnej pomocy lub pracy na odległość.
Obsługa Macbook Air

Różnice między obsługą maszyn z OS X a Windowsem, czy Linuxem na popularnych PC mogą spowodować trudności z przejściem pomiędzy systemami. Ale nie muszą! Dlatego aby usprawnić pracę, nauczyć się jak zachować cyberbezpieczeństwo i tworzyć bezpieczne hasła, jak również jak dostosować nowy sprzęt i urządzenia peryferyjne polecamy nasz kompleksowy kurs.

Jak wygląda szkolenie z oblugi Mac od S Partners?

Obsługa Mac Air może odbywać się w bezstresowej atmosferze i pod opieką życzliwego instruktora z doświadczeniem. Tak szkolimy my - S Partners. Jaki tryb szkolenia wybierzesz, to już zależy od Ciebie. Oferujemy kilka trybów i kilka poziomów kursów. Niemniej zawsze jest to kurs dostosowany indywidualnie do potrzeb i możliwości klienta. Nauka obsługi Maca dla nowych użytkowników to nasza specjalność! Ponadto po kursie służymy pomocą techniczną i opieką informatyczną.

Podsumowując, obsługa Mac Air to nie tylko umiejętność poruszania się i korzystania z opcji systemu. To również umiejętność łącznego korzystania z urządzeń marki Apple, np. iPhone'a, czy też AppleWatch'a. Ponadto synchronizacja i podłączenie Maca Air do sieci. Podłączenie urządzeń peryferyjnych, często innych marek. W tym wszystkim możemy pomóc, ponieważ wiemy jak. Ucząc się z nami Mac obsluga będzie dobrą zabawą. Jesteśmy w stanie pomóc również przy wyborze sprzętu, skonfigurowaniu go oraz nauki jego użytkowania.

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych i online. Jesteśmy elastyczni terminowo, szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub online.

Polecamy nasze inne kursy:

Kontakt:

Grzegorz Sobótka

603377273

g.sobotka@grandkom.pl

Facebook