You are currently viewing Autocad Mac Kurs

Autocad Mac Kurs

Autocad Mac Kurs

Celem szkolenia AutoCAD na MAC jest nauka komend, przekazanie wskazówek jak szybko i sprawnie działać i pracować w programie AutoCAD.

Niniejszy kurs pokaże również zalety programu AutoCAD na MAC, wyjawi również jak znaleźć komendy na MAC.  Kurs AutoCAD na MAC jest dopasowany do Twoich potrzeb i skupi się na obszarze, którego chcesz się nauczyć. Szkolenie zakończone zostanie wręczeniem certyfikatu uczestnictwa. Jeśli masz doświadczenie z AutoCAD dla Windows, możemy pomóc Ci okiełznać AutoCAD na MAC. Czas kursu możemy dopasować do twoich wymagań. Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dalszych informacji.

Autocad Mac Kurs. 

AutoCAD – jest to program stworzony i sprzedawany przez firmę Autodesk, używany do dwuwymiarowego (2D) i trójwymiarowego (3D) komputerowego wspierania projektowania.Wyspecjalizowane wersje AutoCAD takie jak np. Mechanical, pozwalają robienie grafiki inżynierskiej 2,5D, poprzez metodę FBM.

Program AutoCad początkowo przeznaczony było tylko dla mechaników, z czasem jednak jego użycie zostało rozszerzone i aktualnie stosują go architekci i inni projektanci. Stało się tak ponieważ Autodesk rozszerzył swoją ofertę o wiele specjalistycznych nakładek. Takich jak AutoCAD Electrical, AutoCad Mechanical, Mechanical Esktop, Architectural Desktop, Civil Design itp. Działa to w taki sposób, że AutoCad stanowi podstawę do której podłączone są biblioteki i szczególne interfejsy dla różnych dziedzin przemysłu.

Poniżej znajdziesz ogólny program szkolenia.

Indywidualnie lub w małych grupach - Autocad Mac Kurs. 

Nasze szkolenia przeprowadzamy w formie indywidualnych spotkań lub spotkań w małych grupach. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić wysoki poziom oferowanych szkoleń.

 45h * - Autocad Mac Kurs. 

 1. Interfejs programu AutoCAD - 4h

Wygląd głównego okna aplikacji: Paski narzędzi, Zakładki, Pasek Komend, Pasek stanu. Dostosowanie programu do własnych potrzeb (zmiana wyglądu głównego okna aplikacji, pasków narzędzi, tworzenie własnych pasków narzędzi);

 1. Tworzenie podstawowych obiektów - 5h
 2. Edycja obiektów - 5h
 3. Wymiarowanie - 4h
 4. Warstwy- 5h
 5. Tekst - 4h
 6. Blok - 5h
 7. Hatch - 5h
 8. Druk - 2h
 9. Rysunek izometryczny - 2h
 10. Ćwiczenia, testy, bardziej zaawansowane przykłady - 4h

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych i online. Jesteśmy elastyczni terminowo – szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub kursy online.

Polecamy nasze inne kursy:

KONTAKT:


Grzegorz Sobótka

603377273

g.sobotka@grandkom.pl

Facebook

Dodaj komentarz