You are currently viewing Corel szkolenie Warszawa

Corel szkolenie Warszawa

Corel szkolenie Warszawa

Corel szkolenie Warszawa. Czym jest CorelDRAW?

Corel szkolenie Warszawa: CorelDRAW jest programem do grafiki wektorowej. Jest to produkt kanadyjskiej firmy Corel Corporation. Początkowo skupiał się głównie na obróbce grafiki wektorowej. Z biegiem czasu i już po ponad 20 - letnim doświadczeniu na rynku, wzbogacony został w kolejne programy posiadające różnorodne zastosowania w projektowaniu graficznym. Obecnie na rynku pojawiła się już wersja X7 czyli już 17-nasta wersja programu Corel.

Corel szkolenie Warszawa. Zastosowanie grafiki wektorowej.

Za pomocą programu Corel użytkownik jest w stanie tworzyć praktycznie wszystko. Od bardzo prostych grafik dwuwymiarowe do bardzo skomplikowanych projektów zbudowanych z tysięcy elementów. Aplikacja świetnie sprawdza się np w agencjach reklamowych. Wykorzystywana jest najczęściej do projektowania takich elementów jak znaki graficzne, wizytówek, folderów, ulotek, plakatów, nadruków, opakowań czy bardziej złożonych identyfikacji wizualnych.

Corel szkolenie Warszawa. Indywidualnie.

Dokładamy wszelkich starań aby nasze indywidualne kursy były jak najbardziej efektywne dla ich odbiorców. Dzięki zastosowaniu indywidualnego kursu możemy znacznie zwiększyć prędkość nauki.

Corel szkolenie Warszawa. Podstawowy lub zaawansowany.

Kursy przez nas prowadzone dopasowujemy za każdym razem do indywidualnych wymagań i poziomu umiejętności klienta. W przypadku indywidualnych szkoleń przed rozpoczęciem kursu przeprowadzamy krótką rozmowę na temat poziomu kursanta. Na podstawie rozmowy decydujemy, czy kurs będzie prowadzony od poziomu podstawowego czy zaawansowanego. Dla osób pracujących dotychczas na programach typowo rastrowych (Paint, Adobe Photoshop) zaleca się mimo wszystko rozważenie rozpoczęcia kursu od poziomu podstawowego. Takie osoby, pomimo ogromnej wiedzy z zakresu rysowania grafik rastrowych, mogą mieć problem już z obsługą podstawowych funkcji. Jest to spowodowane zupełnie innymi zasadami pracy w interfejsie Corel DRAW.

Corel szkolenie Warszawa. PROGRAM SZKOLENIA.

  • Wyjaśnienie terminu grafika wektorowa i grafika rastrowa
  • Podstawowe informacje na temat działania programu
  • Podstawy rysunku wektorowego
  • Praca z tekstem
  • Różne sposoby wypełnień obiektów
  • Rysowanie w Corel DRAW
  • Precyzyjne rysowanie
  • Przekształcanie w krzywe
  • Efekty Corel DRAW

Corel szkolenie Warszawa. Terminy.

Terminy dostępne dla kursantów prezentowane są na indywidualną prośbę klienta.

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych i online. Jesteśmy elastyczni terminowo – szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub kursy online.

Polecamy nasze inne kursy:

KONTAKT:


Grzegorz Sobótka

603377273

g.sobotka@grandkom.pl

Facebook

Dodaj komentarz