Instrukcja Obsługi Apple Macbook Air

Instrukcja Obsługi Appla Macbook Air

Dla początkujących użytkowników maszyn Apple producencka instrukcja obsługi Apple Macbook Air jest przydatna. Dostarcza elementarnej wiedzy. Jednak bywa, że i dokładne jej przestudiowanie nie wystarczy, a obsługa Maca okazuje się zaskakująco inna od znanego Windowsa. rozwiązanie kwestii może też uniemożliwiać brak czasu, chęci, koncentracji, czy odległość… Dlatego my przychodzimy z Mac POMOCĄ i zapraszamy na szkolenia oraz warsztaty.

Czym różni się Instrukcja Obsługi Apple Macbook Air od naszych usług?

Oczywiście nasze kursy i porady, oraz serwis nie kolidują z zaleceniami producenta. Szkolenia uzupełniają elementarną wiedzę, jakąInstrukcja Obsługi Apple Macbook Air zawiera instrukcja obsługi Apple Macbook Air. Początkujących użytkowników najpierw uczymy podstaw środowiska i obsługi Mac OS, wyjaśniając niejasności. Nasze kursy pomogą unikać najczęstszych błędów podczas samodzielnej nauki i powtarzania ich w przyszłości.

Oferujemy szkolenia, porady, kursy i warsztaty oraz pełną opiekę informatyczną i pomoc techniczną, również w trybie pilnym. Nasi konsultanci przygotują dla Ciebie program szkolenia dopasowany do Twoich potrzeb i umiejętności. Zapiszą Cię na kurs, zarezerwują serwisanta, podadzą również orientacyjny koszt i termin wykonania usługi, przygotują ofertę sprzętową. Serwisant skonfiguruje Macbooka, przeprowadzi synchronizację z pozostałymi urządzeniami, przeniesie i zabezpieczy dane ze starych urządzeń na Maca i będzie służył pomocą w awaryjnych sytuacjach. Szkoleniowcy wytłumaczą to, czego nie wyjaśnia instrukcja i nauczą wielu przydatnych umiejętności z zakresu obsługi Mac i urządzeń Apple. Przekażą zwięzłą i przydatną wiedzę, której instrukcja obsługi Apple Macbook Air nie zawiera.

Korzystając z naszego doświadczenia w użytkowaniu Apple jesteśmy w stanie zaproponować szkolenia osobom początkującym, ale też użytkownikom o zaawansowanym poziomie wiedzy na temat komputerów Mac. W takim przypadku możemy ukierunkować szkolenie na przyśpieszeniu pracy, czy codziennego korzystania z Mac, pokazać i pomóc dobrać najlepsze formy zabezpieczenia danych, synchronizacji między komputerami użytkownika.

 

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych i online. Jesteśmy elastyczni terminowo, szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub online.

Polecamy nasze inne kursy:

KONTAKT:


Grzegorz Sobótka

603377273

g.sobotka@grandkom.pl

Facebook