You are currently viewing Instrukcja Obsługi Apple Macbook Air

Instrukcja Obsługi Apple Macbook Air

Instrukcja Obsługi Apple Macbook Air

Dla początkujących użytkowników maszyn Apple producencka instrukcja obsługi Apple Macbook Air jest przydatna. Dostarcza elementarnej wiedzy. Jednak bywa, że i dokładne jej przestudiowanie nie wystarczy, a obsługa Maca okazuje się zaskakująco inna od znanego Windowsa. rozwiązanie kwestii może też uniemożliwiać brak czasu, chęci, koncentracji, czy odległość… Dlatego my przychodzimy z Mac POMOCĄ i zapraszamy na szkolenia oraz warsztaty.

Czym różni się Instrukcja Obsługi Apple Macbook Air od naszych usług?

Oczywiście nasze kursy i porady, oraz serwis nie kolidują z zaleceniami producenta. Szkolenia uzupełniają elementarną wiedzę, jakąInstrukcja Obsługi Apple Macbook Air zawiera instrukcja obsługi Apple Macbook Air. Początkujących użytkowników najpierw uczymy podstaw środowiska i obsługi Mac OS, wyjaśniając niejasności. Nasze kursy pomogą unikać najczęstszych błędów podczas samodzielnej nauki i powtarzania ich w przyszłości.

Oferujemy szkolenia, porady, kursy i warsztaty oraz pełną opiekę informatyczną i pomoc techniczną, również w trybie pilnym. Nasi konsultanci przygotują dla Ciebie program szkolenia dopasowany do Twoich potrzeb i umiejętności. Zapiszą Cię na kurs, zarezerwują serwisanta, podadzą również orientacyjny koszt i termin wykonania usługi, przygotują ofertę sprzętową. Serwisant skonfiguruje Macbooka, przeprowadzi synchronizację z pozostałymi urządzeniami, przeniesie i zabezpieczy dane ze starych urządzeń na Maca i będzie służył pomocą w awaryjnych sytuacjach. Szkoleniowcy wytłumaczą to, czego nie wyjaśnia instrukcja i nauczą wielu przydatnych umiejętności z zakresu obsługi Mac i urządzeń Apple. Przekażą zwięzłą i przydatną wiedzę, której instrukcja obsługi Apple Macbook Air nie zawiera.

Korzystając z naszego doświadczenia w użytkowaniu Apple jesteśmy w stanie zaproponować szkolenia osobom początkującym, ale też użytkownikom o zaawansowanym poziomie wiedzy na temat komputerów Mac. W takim przypadku możemy ukierunkować szkolenie na przyśpieszeniu pracy, czy codziennego korzystania z Mac, pokazać i pomóc dobrać najlepsze formy zabezpieczenia danych, synchronizacji między komputerami użytkownika.

 

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych i online. Jesteśmy elastyczni terminowo, szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub online.

Polecamy nasze inne kursy:

KONTAKT:


Grzegorz Sobótka

603377273

g.sobotka@grandkom.pl

Facebook

Dodaj komentarz