Instalacja Mountain Lion na starszych Mackach

Instalacja Mountain Lion na starszych Mackach

Instalacja Mountain Lion na starszych Mackach nie jest już problemem.

Gdy Mountain Lion został wydany Apple przestało wspierać starsze modele (2006-2008). Istnieje jednak sposób aby obejść ten problem. Niestety nie jest to najprostszy sposób. MLPostFactor to program, który pomaga w tym procesie i trochę go upraszcza.

Aby zainstalować Mountain Lion na starszym Macku z użyciem MLPostFactor należy pobrać Mountain Liona ze strony Apple. Następnie należy utworzyć partycje na dysku na naszym starszym macku, na której chcemy zainstalować nowy system. Następnie należy użyć programu MLPostFactor. Program znajduje się jeszcze w fazie beta więc całość robiona jest na własną odpowiedzialność. Niektórzy użytkownicy doświadczyli problemów z trybem uśpienia, bluetoothem oraz iSight. Jeśli instalacja zostanie przeprowadzona na odrębnej partycji to nie powinny wystąpić problemy w działaniu Macka.

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych i online. Jesteśmy elastyczni terminowo – szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub kursy online.

Polecamy nasze inne kursy:

KONTAKT:


Grzegorz Sobótka

603377273

g.sobotka@grandkom.pl

Facebook

Dodaj komentarz