Szkolenie Mac os

W erze powszechnej cyfryzacji i rosnącej popularności systemu operacyjnego Mac OS, umiejętność sprawnego posługiwania się tym środowiskiem staje się coraz bardziej wartościowa. Firma S Partners, znana z wysokiej jakości szkoleń informatycznych, oferuje dedykowane kursy z zakresu obsługi Mac OS, które pozwolą ci maksymalnie wykorzystać potencjał tego systemu. Jeśli chcesz poszerzyć swoje kompetencje z zakresu obsługi Mac OS, kursy w firmie S Partners to idealne rozwiązanie. Zaprojektowane z myślą o różnych poziomach zaawansowania, z doświadczonymi instruktorami i indywidualnym podejściem, te szkolenia zapewniają pełne zrozumienie i pewność w obszarze korzystania z Mac OS. Nie czekaj, zapisz się na Szkolenie MacOS w S Partners i odkryj pełen potencjał systemu operacyjnego od Apple.

Wymienimy tutaj oczywiście część podstawowych umiejętności, ponieważ zupełna charakterystyka tego jak obsługiwać macbook jest zbyt obszerna jak na wpis blogowy. Dlatego też serdecznie zapraszamy do skorzystania z kursów i warsztatów tematycznych. Tam dowiecie się w szczegółach jak obsługiwać Macbooka Pro, a także inne urządzenia Apple.

 1. ompleksowe szkolenie: S Partners zapewnia kompleksowe szkolenie z obsługi Mac OS, które obejmuje wszystkie kluczowe aspekty korzystania z tego systemu. Począwszy od podstawowej nawigacji, poprzez skuteczne wykorzystanie aplikacji, aż po zaawansowane funkcje, kursy są dostosowane do różnych poziomów zaawansowania.
 2. Doświadczeni instruktorzy: Szkolenia MacOS w firmie S Partners prowadzone są przez doświadczonych instruktorów z praktycznym doświadczeniem w obszarze Mac OS. Dzięki ich wiedzy i umiejętnościom, uczestnicy kursów zyskują cenne insights i praktyczne wskazówki dotyczące efektywnego korzystania z systemu.
Szkolenie Mac os

Jak szkolimy?

Indywidualne podejście: S Partners stawia na indywidualne podejście do każdego uczestnika szkolenia. Dzięki temu, nawet jeśli jesteś początkujący, masz pewność, że kurs dostosowany będzie do Twoich potrzeb i umiejętności. To gwarantuje efektywną naukę i szybkie zyskanie pewności w obszarze Mac OS.
Zastosowanie praktyczne: Szkolenie MacOS w firmie S Partners nie ogranicza się jedynie do teorii. Dzięki liczba praktycznym ćwiczeniom i scenariuszom, uczestnicy zdobywają umiejętności, które mogą natychmiast zastosować w codziennej pracy. Tutaj znjadziesz ramową temtykę szkoleń Mac OS.

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych i online. Jesteśmy elastyczni terminowo, szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta, po dostarczeniu nam sprzętu lub online.

Szkolenia Mac OS

System operacyjny Macintosh jest software'owym wyposażeniem Maca. W różnych wersjach znajduje się na różnych rodzajach urządzeń Apple. Pod wieloma względami różni się od znanego Windowsa. W założeniu opiera się na piktografii, którą mózg przetwarza szybciej niż wyrazy oraz jest bardziej stabilny i wydajny, szczególnie przy pracy z multimediami. Aby sprawnie opanować nowe urządzenie zapraszamy na szkolenie Mac OS.
Szkolenie Mac OS to kompleksowy kurs obsługi Mac. Proponujemy kurs również Seniorom. Dla nich mamy przewidzianą specjalną ofertę kurs Mac dla Seniora oraz Apple dla początkujących. Nauka obsługi Maca to dla wielu nowych użytkowników pierwszy krok związany z opanowaniem nowego komputera. Dlatego zapraszamy do skorzystania z wiedzy naszych instruktorów.

Szkolenie Mac OS - co dadzą Państwu nasze kursy?

Nasza firma i nasi instruktorzy przeprowadzą Państwa przez Szkolenie Mac OS kompleksowo.

 • Dobierzemy i skonfigurujemy sprzęt
 • Przeszkolimy na wybranych przez Państwa urządzeniach Mac
 • Początki z OSx rozpoczynamy się od przekazania informacji o sprzęcie i systemie
 • Wspólnie dostosujemy urządzenia do indywidualnych wymagań
 • Podłączymy sieci Wi-Fi i urządzenia peryferyjne
 • Przygotujemy na swobodne poruszanie się po systemie
 • Nauczymy podstawowych funkcji, jak Dock, Finder, czy Mission Control
 • Po kursie oferujemy serwis, konsultacje, opiekę informatyczną i pomoc techniczną również online.

Szkolimy z iMac, MacBook, Pro, Air i Mac mini. Uczymy obsługi iPhone'a, iPada i AppleWatch. Pomagamy zainstalować Windowsa i odpowiedniki jego aplikacji. Uczymy obsługi pakietu Office, konfigurujemy aplikacje np. graficzne. Uczymy jak dbać o dane i bezpieczeństwo komputera.

Szkolenie Mac OS – podstawowe informacje dotyczące kursu obsługi Mac

POZIOMY

 • Początkujący - to przede wszystkim nauka krok po kroku, przydatne informacje i ćwiczenia. Wdrożenie w środowisko Mac.
 • Zaawansowany - ugruntowanie wiedzy podstawowej. Przedstawienie funkcji zaawansowanych i tricków Mac, automatyzacja i optymalizacja pracy, bezpieczeństwo danych i organizacja pracy.

szkolenie mac osAby dostosować szkolenie najpierw ustalamy wymagania, umiejętności i aktualną wiedzę kursanta na rozmowie.

 • Szkolimy doraźnie, lub w programach kilkudniowych. Również popołudniami i weekendowo.
 • Zajęcia organizowane są dla kilkuosobowych grup i indywidualnie

 

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych i online. Jesteśmy elastyczni terminowo, szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub online.

Polecamy nasze inne kursy:

KONTAKT:


Grzegorz Sobótka

603377273

g.sobotka@grandkom.pl

Facebook

Dodaj komentarz