You are currently viewing Jak nie płacić za muzykę na iPhone

Jak nie płacić za muzykę na iPhone

Jak nie płacić za muzykę na iPhone

Jak wyłączyć automatyczne odnawianie subskrypcji muzyki w iPhone?

Apple music to bardzo interesująca oferta dla wszystkich użytkowników chcących korzystać z dostępu do olbrzymiej bazy muzyki. Jednak nie każdemu może odpowiadać to że subskrypcja jest ustawiona tak aby była przedłużana automatycznie zaraz po zakończeniu okresu próbnego.

Jak nie płacić za muzykę na iPhone? Apple music.

Apple music zostało uruchomione w lipcu 2015. Wraz z nią każdy użytkownik ma prawo do 3 miesięcznego okresu próbnego. Po zakończeniu tego okresu próbnego automatycznie zostanie włączona automatyczna, miesięczna opłata za korzystanie z serwisu. Oznacza to że co miesiąc z karty kredytowej zostanie pobrana stała opłata za korzystanie z serwisu. Opłatą zostanie obciążona karta kredytowa używana w app store. Serwis oferuje dwa warianty korzystania z muzyki: indywidualny lub rodziny. Indywidualny pozwala na korzystanie z muzyki jednej osobie. Program rodzinny pozwala na korzystanie z muzyki dla 6 osób. Aby korzystać z programu rodzinnego należy mieć włączoną chmurę rodzinną.

Jak nie płacić za muzykę na iPhone czyli: Jak wyłączyć automatyczne odnawianie subskrypcji muzyki w iPhone?

Oto opis jak krok po kroku wyłączyć automatyczne przedłużanie płatnej subskrypcji po zakończeniu okresu próbnego:

1. Otwórz aplikację muzyka. Wejdź w ikonę Profilu. Znajduje się ona w lewym górnym rogu.

2. Wybierz "pokarz apple id". Ta opcja będzie się trochę ładować.

3. Zaloguj się swoim apple id i hasłem.

4. Poniżej nazwy subskrypcje znajdziesz "zarządzaj". Wejdź w tą zakładkę.

5. Znajdziesz tu włączoną opcję "Przedłuż automatycznie". Jeśli nie chcesz zacząć płacić wskazanej kwoty po zakończeniu okresu próbnego to wyłącz tą opcję. Po wyłączeniu tej opcji zostaniesz zapytany czy jesteś tego pewien.

Dla pewności zalecamy ponowne uruchomienie aplikacji muzyka i przejście całej procedury jeszcze raz aby upewnić się czy opcja ta została wyłączona.

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych i online. Jesteśmy elastyczni terminowo – szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub kursy online.

Polecamy nasze inne kursy:

KONTAKT:


Grzegorz Sobótka

603377273

g.sobotka@grandkom.pl

Facebook