Jak wyłączyć filtr antyspamowy w gmail?

Jak wyłączyć filtr antyspamowy w gmail?

Zastanawiasz się jak wyłączyć filtr antyspamowy w gmail'u? Kilka wiadomości  do Ciebie nie dotarło? Chciałbyś wyłączyć filtr anyspamowy w gmailu ale nie wiesz gdzie jest ta opcja? Nie szukaj jej bo jej nie ma! Jest jednak pewne rozwiązanie które pozwala obejść filtr anty spamowy:

Należy stworzyć własny filtr a w polu "od" wstawić "@" i w następnym kroku zaznaczyć "Nigdy nie wysyłaj do spamu". Dzięki temu cała poczta będzie trafiać do folderu odebrane.

Ps. oczywiście spowoduje to zrzucenie całego prawdziwego spamu do Twojej skrzynki odbiorczej. Opisałem sposób obejścia filtra antyspamowego dla wszystkich tych którzy wolą nie bawić się w przenoszenie wiadomości ze spamu do odebranych i nie chcą ryzykować nie odebrania ważnej wiadomości na czas.

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych i online. Jesteśmy elastyczni terminowo – szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub kursy online.

Polecamy nasze inne kursy:

KONTAKT:


Grzegorz Sobótka

603377273

g.sobotka@grandkom.pl

Facebook