You are currently viewing Przywracanie systemu Mac Os

Przywracanie systemu Mac Os

Przywracanie systemu Mac Os

Przywracanie systemu Mac OS. Mac wolno pracuje lub nie działają niektóre programy. 

Przywracanie systemu Mac OS najczęściej jest potrzebne gdy system Mac OS zwolnił. Czasami okazuje się że niektóre programy przestały działać na nowo postawionym Mac OS. W innych przypadkach po aktualizacji systemu jego działanie pozostawia wiele do życzenia. W takich przypadkach należy przywrócić system Mac OS. Sugerowanym rozwiązaniem jest przywrócenie tego, na którym komputer działał dobrze i szybko. Np: Jeśli użytkownik wolno działający system Maverick po czym dokonał aktualizacji do Yosemite i okazało się że system działa jeszcze wolniej to sugerujemy przywrócenie systemu Maverick. Nowa instalacja poprzedniego Mac OS powinna działać szybciej niż przed jej aktualizacją do Yosemite. Jeśli użytkownik będzie chciał wrócić do Yosemite to zawsze będzie mógł to zrobić samodzielnie. Aktualizacja w górę jest na ogół łatwiejsza.

Przywracanie systemu Mac OS. Mountain Lion, Maverick, Yosemite. 

Świadczymy usługi przywracania każdego systemu operacyjnego firmy Apple. Przywrócenie obecnie istniejącego systemu operacyjnego jest prostszym zabiegiem. Przywrócenie poprzedniego lub jeszcze starszego systemu jest możliwe choć jest bardziej skomplikowaną usługą.

Przywracanie systemu Mac OS. Dane: Zdjęcia, Dokumenty, Pliki.

Podczas przywracania systemu Mac OS nie powinno dojść do utraty danych znajdujących się na Mac'u. Nie zostaną usunięte żadne zdjęcia, dokumenty czy inne pliki. Jednak ze względów bezpieczeństwa zawsze przed wykonaniem usługi wykonujemy kopię danych znajdujących się na Mac'u.

Przywracanie systemu Mac OS. Programy.

Programy zainstalowane na Mac'u mogą zostać utracone. Dlatego zalecamy przygotowanie się na konieczność ich zainstalowania ponownie. W procesie przywracania poprzedniego systemu dochodzi do wykasowania dysku, na którym się on znajduje dlatego należy ponownie zainstalować programy.

Przywracanie systemu Mac OS. Sprzęt.

Przywracamy systemy Mac OS dla każdego sprzętu firmy Apple. Pracujemy z MacBook, MacBook Pro i MacBook Air. Pomagamy w przywracaniu systemu dla iMac, Mac Pro czy Mac mini.  Jeśli istnieje taka potrzeba pomożemy pomóc w przywróceniu sprawności działania iPhone czy iPad'a.

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych i online. Jesteśmy elastyczni terminowo – szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub kursy online.

Polecamy nasze inne kursy:

KONTAKT:


Grzegorz Sobótka

603377273

g.sobotka@grandkom.pl

Facebook

Dodaj komentarz