Jak założyć własne radio internetowe za darmo?

Jak założyć własne radio internetowe za darmo?

Masz stronę z dostępem do jej hostingu za pomocą ftp? Chciałbyś puszczać muzykę swoim znajomym? Chciałbyś mieć dostęp do swojej muzyki nie zależnie od tego na jakim komputerze obecnie pracujesz? Nic prostszego.
Oto jak zrobić własne radio internetowe w formie playera dostępnego przez interface www. Oto przepis jak stworzyć playera z dostępem do plików w nim zawartych za pomocą ftp lub interface'u wwww. Zapewni to możliwość puszczania swoich ulubionych kawałków na dowolnym komputerze z dostępem do internetu

Oto skrócony opis:

1. Instalujemy stronę z systemem CMS typu joomla.

2. Instalujemy playera o nazwie joomline player.

3. Ustawiamy go tak aby player odtwarzał pliki z wybranego przez nas katalogu

4. Wgrywamy do katalogu nasze pliki

5. Jeśli chcemy możemy wrzucić do katalogu odpowiedni skrypt dzięki któremu będziemy mogli ręcznie uploadować pliki do naszego playera.

W ten sposób powstaje player, który po wstawieniu odpowiedniej muzyki lub naszych tekstów może być używany jako radio internetowe.

 

 Oto kod takiego skryptu do uploadowania plików na serwer ftp za pomocą interfac'u www. 

Nasze konto Facebook.

Można skorzystać również z naszego chatu online. Chat dostępny jest w prawym dolnym rogu. Sugerujemy pozostawić do siebie kontakt jeśli akurat nie jesteśmy dostępni.

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych i online. Jesteśmy elastyczni terminowo – szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub kursy online.

Polecamy nasze inne kursy:

KONTAKT:


Grzegorz Sobótka

603377273

g.sobotka@grandkom.pl

Facebook