You are currently viewing Pierwszy komputer Apple

Pierwszy komputer Apple

Pierwszy komputer Apple

Nie, nie. Nie będziemy Państwu robić wykładu z historii marki Apple. Choć... na Państwa życzenie możemy od tego zacząć kurs. Nasi szkoleniowcy, a nawet serwisanci, jako pasjonaci urządzeń tej marki mają spora wiedzę na jej temat. Apple produkuje urządzenia różnego rodzaju, w tym komputery osobiste. Macbooki, Macbooki Pro, Air, iMac i inne. Do wydajnej pracy, rozwijania hobby i dobrej rozrywki. Każde urządzenie spełnia wiele funkcji i współpracuje z innymi, jak również z urządzeniami pozostałych marek, np. drukarkami HP. Komputery Apple są intuicyjne, choć ich system operacyjny istotnie różni się od powszechnienie znanych. Ale który model wybrać na pierwszy komputer Apple? Z jakimi parametrami? A przede wszystkim jak używać Mac OS? Przecież nie każdy musi umieć posługiwać się komputerem zanim go kupi. Dlatego jesteśmy my! Dla Państwa. Z gotowymi odpowiedziami.

Pierwsze kroki z popularnym Macbook Air i każdym innym modelem na pierwszy komputer Apple, to dostosowanie go do własnych potrzeb, opanowanie podstawowych funkcji i elementarnej płynności działania. Jak również przeniesienie lub zsynchronizowanie danych. I tu pojawia się problem dla nowego użytkownika. Samodzielna konfiguracja nieznanych urządzeń może być sporym problemem. Z łatwością rozwiążą to nasi szkoleniowcy, oszczędzając Państwa czas i nerwy.

Jak pomagamy Państwu oswoić pierwszy komputer Apple?

Oferujemy:

Kursy całościowe z urządzeń Apple i systemu MacPierwszy komputer Apple

Kursy z konkretnych modeli komputerów, np.:

Szkolenia Apple Warszawa i na terenie całej Polski prowadzimy również online.

Skonfigurujemy urządzenia, nauczymy jak usprawnić pracę. Po kursie służymy Państwu konsultacjami, pomocą techniczną i opieką informatycznąNauka obsługi Maca dla nowych użytkowników nie ma dla nas tajemnic!

Prowadzimy szkolenia Apple w różnych wariantach:

– dla grup, dla osób indywidualnych, online;
– na poziomie podstawowym i zaawansowanym, oraz dostosowane do indywidualnych potrzeb;
– w naszej siedzibie, w siedzibie klienta lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji, np. sali konferencyjnej lub szkolnej.
– w Warszawie i innych dużych miastach Polski, np. Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Radomiu itp.

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych i online. Jesteśmy elastyczni terminowo, szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.


Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub online.

Polecamy nasze inne kursy:

KONTAKT:


Grzegorz Sobótka

603377273

g.sobotka@grandkom.pl

Facebook

Dodaj komentarz