You are currently viewing Komputerowe przeprowadzki

Komputerowe przeprowadzki

  • Post author:
  • Post category:Opieka

Komputerowe przeprowadzki

Do zakresu naszych usług należą również przeprowadzki komputerowe.

komputerowe przeprowadzki

Przeprowadzka komputerów i sprzętu komputerowego znajdującego się w firmie to zadanie, które lepiej powierzyć fachowcom. Bardzo często okazuje się że po przeprowadzce firma nie jest w stanie funkcjonować przez wiele dni ze względu na źle podłączone komputery lub sprzęt komputerowy.

Uszkodzenia sprzętu komputerowego również mogą przydarzyć się niewykwalifikowanemu personelowi podczas przeprowadzek komputerowych. Często po fakcie okazuje się że większą stratą jest strata danych, które zostały zniszczone wraz ze zniszczonym dyskiem twardym.

Przeprowadzki komputerowe na ogół przeprowadzane są w weekendy aby zminimalizować przerwy w pracy firmy lub instytucji. Oto przykładowy plan przeprowadzki komputerowej:

1. Piątek

Demontaż i przewiezienie urządzeń wielofunkcyjnych (drukarki, skanery itd). Jeśli prace te nie mogą być wykonane w weekend to wykonanie ich w piątek minimalnie uszkodzi pracę biura.

2. Sobota

Demontaż i przewiezienie serwerów i szaf serwerowych. Usługa może choć nie musi obejmować podłączeń logicznych i zasilania. Oznacza to że możemy zająć się również demontażem okablowania.

Demontaż i przewiezienie komputerów stacjonarnych i laptopów.  Usługa te może choć nie musi obejmować podłączeń logicznych i zasilania.

3. Niedziela 

Montaż i ustawianie sprzętu komputerowego w nowej lokalizacji.

Koszt przeprowadzki komputerowej jest szacowany indywidualnie dla każdego przypadku na koszt przeprowadzki komputerowej wpływają takie czynniki jak:

- ilość sprzętu objętego przeprowadzką komputerową

- poziom trudności przeprowadzki (piętra, dostępność widny, gabaryty urządzeń)

- odległość między lokalizacjami

- zakres przeprowadzki (np. czy mamy zająć się również połączeniami logicznymi)

Komputerowe przeprowadzki:

Cena komputerowej przeprowadzki:

Wstępną wycenę możemy przeprowadzić na podstawie rozmowy telefonicznej, aby uzyskać szczegółową wycenę konieczna będzie wizyta w miejscu, z którego firma się wyprowadza jak i w miejscu, do którego firma się wprowadza.

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych i online. Jesteśmy elastyczni terminowo – szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub kursy online.

Polecamy nasze inne kursy:

KONTAKT:


Grzegorz Sobótka

603377273

g.sobotka@grandkom.pl

Facebook