You are currently viewing macintosh pomoc

macintosh pomoc

Macintosh pomoc

Posiadacie Państwo macintosha i potrzebna jest Państwu pomoc? Świadczymy wszelkie usługi związane z problemami z komputerami Macintosh.

Macintosh pomoc

Sprzęt.

Pracujemy z wszelkim sprzętem firmy apple. Pomagamy w problemach związanych z komputerami apple:

- iMac

- Mac mini

- MacBook 

- MacBook Air

- MacBook Pro

- Mac Pro

Zajmujemy się również problemami z innym sprzętem firmy Apple:

- iPhone

- iPad

- iPad mini

- iPad air

- Apple tv

Nasza pomoc obejmuje również wszelki sprzęt z jakim stykają się Państwo w biurze: drukarki, skanery, routery, switche czy faksy.

Czas. 

Czas reakcji na Państwa problem staramy się utrzymywać na najniższym możliwym poziomie. Staramy się aby w jak największej ilości przypadków przewidywać zbliżające się problemy i reagować zanim do nich dojdzie. Pracujemy tak aby nie kolidować z codzienną pracą Państwa firmy. Zdarza się nam pracować po godzinach pracy biura (po 17) lub w weekendy. Staramy się bywać u Państwa regularnie aby wykrywać zbliżające się problemy a w razie potrzeby przyjeżdżamy "na telefon".

Zakres.

Głównym celem naszej pracy jest zapewnienie płynnej i bezproblemowej pracy komputerów i sieci informatycznej w której te komputery pracują. Równie ważnym celem jest zapewnienie bezpieczeństwa danych na których pracują komputery. W tym celu wykorzystujemy systemy automatycznego backupu danych.

Naprawa.

W razie zaistniałej potrzeby zajmujemy się również naprawianiem uszkodzonego sprzętu apple. Naprawiamy pogwarancyjne komputery mac, iMac, MacBook, MacBook Air, MacBook Pro, Mac Mini czy Mac Pro. W razie potrzeby sprowadzamy sprzęt i podzespoły trudno dostępne na polskim rynku.

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych i online. Jesteśmy elastyczni terminowo – szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub kursy online.

Polecamy nasze inne kursy:

KONTAKT:


Grzegorz Sobótka

603377273

g.sobotka@grandkom.pl

Facebook

Dodaj komentarz