You are currently viewing Mac dla początkujących

Mac dla początkujących

Mac dla początkujących

Są to kursy i szkolenia skierowane do nowych użytkowników komputerów mac. Mac dla początkujących pozwoli Ci w pełni zrozumieć i wykorzystać wszystkie zalety pracy z systemem operacyjnym zainstalowanych na komputerach Mac.

Mac dla początkujących

Zakres 

Mac dla początkujących to szkolenia z podstawy obsługi systemu operacyjnego zainstalowanego na komputerach Apple. Szkolenia te mogą również obejmować podstawowe programy biurowe i użytkowe. Elementy takiego szkolenia mogą być indywidualnie dopasowane do odbiorcy.

Miejsce

Szkolenia Mac dla początkujących przeprowadzane są u nas w biurze lub u naszych klientów. Nasze biuro mieści się na ulicy Puławskiej 28 lokal 48. Wejście znajduje się od ulicy Madalińskiego. W przypadku szkoleń u klienta prosimy o wcześniejsze podanie adresu. Jesteśmy w stanie przeprowadzić szkolenie w Warszawie lub poza jej granicami.

Czas

Nasze szkolenia mac dla początkujących przeprowadzamy w terminach dogodnych dla naszych szkolonych. Poszczególne sesje szkolenia na ogół trwają 3-4 godziny. Czas trwania takiego szkolenia możemy dopasować do potrzeb odbiorcy. Sugerujemy jedynie zrobić przerwę po 3-4 godzinach szkolenia.

iCloud

iCloud to bardzo ważny i użyteczny element ekosystemu apple. Od iOS 8 i OS X możliwości ułatwień pracy i użyteczności urządzeń Apple znacznie wzrosły. Nasze szkolenie pokazuje jak wykorzystywać te funkcje.

iPhone i iPad 

Dzięki wykorzystaniu funkcjonalności iOS 8 urządzenia typu iPhone i iPad mogą znacznie przyśpieszyć pracę na komputerach Apple. Na naszych szkoleniach pokazujemy jak maksymalnie wykorzystać posiadane iUrządzenia.

Obsługa Macbooka, obsługa Macbooka Air, obsługa Macbook Pro?

Wszystkie te komputery Apple i wiele innych. Np. iMac czy Mac mini. Nasze szkolenia przeprowadzamy najczęściej na sprzęcie, który należy do klienta. W wyjątkowych przypadkach przeprowadzamy szkolenia na naszym sprzęcie.

Drukarka, skaner czy router? 

W razie potrzeby jesteśmy w stanie skonfigurować nowo zakupiony sprzęt. Konfiguracja ta obejmuje podłączanie drukarek, skanerów czy konfigurację sieci przewodowych i bezprzewodowych. Obejmuje to również konfigurację dostępu do sieci i jej zabezpieczenie. Po skonfigurowani sprzętu możemy przeprowadzić krótkie szkoleniu z jego użytkowania.

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych i online. Jesteśmy elastyczni terminowo – szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub kursy online.

Polecamy nasze inne kursy:

KONTAKT:


Grzegorz Sobótka

603377273

g.sobotka@grandkom.pl

Facebook

Dodaj komentarz